Datum: 06. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

(Boleslavský deník 16.8.2005)

Vydáno dne 16. 08. 2005 (723 přečtení)

Kosmonosy - Kosořice 4:0
Kosořice:Kortus (46.´ Majzlan) – Bejda – Grus, Krichebauer – Pavlíček, Boháček, Lener, Poslt – Voleman (46.´ Bašus) – Antoš, Darmoš (70.´ Tětek)

Kosmonosy - V duelu ještě loňských příslušníků I. A třídy domácí předčili soupeře v nasazení, v množství šancí a nakonec i v úspěšné koncovce. Výsledkem byla drtivá prohra favorita. Už v úvodu zahrozili domácí po úniku Keszega, jehož centr na dobíhajícího Karáska zablokovala obrana hostů na poslední chvíli. V 10. minutě však Kosořice hrubkou v obraně nabídly gólovou příležitost Dudovi, který jí nepohrdl a polovysokou střelou k tyči získal domácím vedení. A byl to znovu střelec první branky, který ve 23. minutě šel od půlky do sóla a lobem zvýšil. Hosté měli jedinou šanci krátce před poločasem, kdy Grusovu střelu vykopl z brankové čáry Zajíček. Na druhé straně z dobré pozice Mašek zbrkle pálil vedle. Ve druhém poločase hosté začali náporem a Bejdovu střelu vyškrábl Novák konečky prstů. Jenže pak byl faulován v pokutovém území Mašek a sám postižený penaltou zvýšil na 3:0. Krátce poté poslal pasem Duda do sóla Maška a ten v koncovce nezaváhal. Pak ještě neproměnil tutovku Zajíček, když střelu nasměroval do brankáře a v závěru Karásek z dobré pozice mířil vedle branky.

( Celý článek | Autor: Brousek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )