téma * Přípravné utkání dorostu nemělo vítěze
Vydáno dne 30. 08. 2005 (624 přečtení)

Luštěnice - Kosořice 2:2 (0:1)

Branky: 2x L.Tětek
Sestava: Briestenský - Maier, Tětek, Havlas, Bešík - Dvořák, Krichebauer, Doleček, Vízek - Novák T., Duda V průběhu utkání se střídalo hokejovým způsobem a sestava se několikrát obměnila následujícími hráči: Hájek, Mareš, Bašus, Štěrba

Utkání se odehrálo na pěkně připraveném hřišti v Luštěnicích, kdy se domácí dostávali více do gólových příležitostí naštěstí bez využití. Převážně se hrálo ve středu hřiště se spoustou chybných rozehrávek. Ve 24. minutě ale Lukáš Tětek převzal míč na vlastní půli a po rozestoupení domácí obrany prošel až před brankáře a lehce umístil k levé tyči na 0:1. Naopak v 35. minutě vytáhl pěknou střelu domácích M. Briestenský na tyč.
Na začátku druhé půle po centru a následném vrácení hlavou na velké vápno střelou k tyči domácí vyrovnali na 1:1. O několik minut později postrčil Dvořák ve vápně hlavičkujícího soupeře, avšak domácí nařízený pokutový kop neproměnili. Z dalšího protiútoku již ale zahrozili střelou do tyče. Dále ve 31. minutě se uvolnil na levé straně Vízek a jeho střelu brankář vyškrábl na břevno. Další jasnou šanci nevyužili domácí ve 35. minutě, kdy prošli středem obrany, ale mířili pouze vedle branky. Potrestali až chybnou rozehrávku Bešíka a následným uvolněním do brejku zvýšil domácí útočník na 2:1. V samém závěru utkání nejlepší hráč na hřišti L. Tětek zahájil samostatný průnik na vlastním velkém vápně a bravurně prošel přes zaskočený tým domácích a kličkou brankaři uzavřel na konečných 2:2.