téma * Dorost doplatil na neproměňování šancí
Vydáno dne 26. 09. 2005 (674 přečtení)

Luštěnice - Kosořice 2:0 (1:0)
Sestava: Briestenský - Bešík, Tětek, Maier, Havlas - Bašus, Dvořák, Krichebauer (60. Štěrba), Doleček - Duda, Novák T., ŽK: Maier, Novák, Tětek, ČK: Tětek, Novák

Do utkání jsme nastupovali bez dvou hráčů základní sestavy a již od začátku se to začínalo projevovat mírnou převahou domácích. Zajímavé okamžiky přišly až na samém konci poločasu. Ve 41. minutě kryl Briestenský nádhernou střelu ze šestnácti metrů. Z následujícího protiútoku Novák uvolnil Dudu, ale ten bohužel přestřelil branku. Trest přišel ve 43. minutě, kdy po chybě gólmana, který nezasáhl prodloužený míč do malého vápna a domácí útočník skóroval hlavou - 1:0.
Druhá půlka začala ve svižnějším tempu a nejslabším na hřišti byl bohužel rozhodčí Brodský. Ve 49. minutě po krásně zahraném trestném kopu domácích, kdy míč se dvakrát odrazil mezi břevnem a zemí se krátce ocitl i za brankovou čárou, ale gól uznán nebyl. V dalším útoku hostí byl učebnicově faulován T. Novák při průniku velkým vápnem, ale píšťalka rozhodčího zůstala zcela nepochopitelně němá. Výbornou příležitost prohospodařil v 60. minutě T.Novák po centru Tětka zakončil mimo branku. Domácí golman ještě likvidoval tečovanou střelu L. Tětka ze 30m. Zanedlouho musel ale Tětek předčasně do sprchy po druhé zbytečné žluté kartě za oplácení. I v desíti hrály Kosořice bojovně se šancemi na vyrovnání, ale v 83. minutě Luštěnice rozhodly utkání a po chybně odkopnutém míči uzavřeli na 2:0. Při odchodu do kabin ještě obdržel červenou kartu T. Novák za kritiku rozhodčího.