Datum: 05. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Trenér Zahrádka k utkání s Čáslaví
Vydáno dne 12. 10. 2005 (1179 přečtení)

V úterním vydání Boleslavského deníku byl otištěn komentář trenéra Zahrádky k nedělnímu utkání. Více již v tomto článku.

"Čtyři zápasy za sebou jsme nedali víc než jeden gól, přitom brankových příležitostí máme pokaždé dost. I dnes jsme nejméně tři vyložené nedali. Chybí nám koncový hráč. Naši útočníci mužstvu příliš nepomáhají. Vpředu nedokážou podržet míč a nevynutí si na soupeři ani faul. Darmoš sice dal čtyři góly, ale většinou dorážel z šancí, které mu připravili spoluhráči. Co se týče penalty a vyloučení, Volemanův skluz byl evidentní faul, desítka byla jasná, stejně jako následující červená karta za to, že se ohnal po soupeři. Aleš nás bohužel poslal tam, kde jsme rozhodně být nechtěli. Za výkon bych dnes pochválil Bejdu a brankáře Majzlana."

( Celý článek | Autor: ada.cz | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: http://www.boleslavskydenik.cz/mladaboleslav/sport_mb/SB2005 )