Datum: 04. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Dorost v posledním utkání vyhrál i s desíti hráči
Vydáno dne 07. 11. 2005 (1113 přečtení)

Doubrava - Kosořice 0:1 (0:1)
Branka: Tětek (pen.)
Sestava: Maier - Bašus, Tětek, Novák A., Bešík, - Štěrba, Vízek, Krichebauer, Doleček - Mareš, ŽK: Mareš, Vízek, Bešík, Tětek, Novák, ČK: Štěrba

Kosořice předvedly nejbojovnější výkon z celé podzimní sezóny a odvezly si všechny body, přestože již od začátku utkání jsme nastoupili pouze o deseti hráčích. Rozhodující okamžik celého utkání přišel již v úvodu. Doleček se sám prokličkoval do rohu velkého vápna, kde byl po zpětné kličce faulován. Následnou penaltu s přehledem proměnil L. Tětek. Hra o deseti byla znát, ale výborně bránící celé mužstvo k žádné vyložené šanci domácí nepustili.
Ještě více musel celý tým přidat ve druhém poločasu, kdy se naprosto zbytečně nechal vyloučit P.Štěrba po kritice rozhodčího. Ale ani hra proti devíti domácím nestačila a těsné vítěztví jsme udrželi až do konce utkání.

Všichni hráči si zaslouží pochvalu za výborně odehrané utkání. Škoda pouze červené karty, která nás dostává do situace, kdy příští týden v pohárovém utkání v Dobrovici budeme pravděpodobné nastupovat pouze o devíti hráčích.