Datum: 05. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Kosořice k myšlenkám na postup
Vydáno dne 06. 12. 2005 (808 přečtení)

Pro ty z vás, kteří nečetli Boleslavský deník dne 6.12.2005, přinášíme článek o kosořickém fotbalu.

Spokojenost panuje v Kosořicích po odehrání fotbalového podzimu v I. A třídě. Dokonce by se ani nebránily postupu do oblastního přeboru.

Kosořice - Kosořičtí fotbalisté nezískali v létě žádnou posilu, přesto svůj úspěch z loňské nováčkovské sezoně v I. A třídě na podzim ještě zvýraznili. Atraktivní herní projev těží z umění ofenzívně laděné středové řady s režisérem Stanislavem Bejdou, který je se šesti trefami druhým nejlepším střelcem mužstva, hned za hrotovým bijcem Darmošem. Výsledkem je třetí místo a ztráta pouhých dvou bodů na druhou postupovou příčku. Kosořice si prožily nejhorší okamžik půlsezony v 11. kole, na hřišti Úval dostaly kanára. Naštěstí si spravily chuť dvěma výhrami rozdílem čtyř gólů v posledních dvou kolech.

"Cíl jsme splnili. A postup do krajského přeboru? To není špatná myšlenka, rozhodně se o něj porveme a chceme to podložit hlavně atraktivní hrou. Jako suveréna skupiny vidím Úvaly, které ostatní po všech stránkách převyšují. Z ostatních konkurentů mě ale nikdo příliš nezaujal", spekuloval kosořický trenér Milan Zahrádka. Jeho svěřenci dokázali vyhrát v roce 2000 okresní přebor a loni na jaře triumfovali i v I. B třídě. Třetím posunem výš za šest let by v menším napodobili sousední Dobrovici, která se takto valila fotbalovými soutěžemi v letech 1997 - 2002. Svou osvědčenou partu nechá Zahrádka i v zimě pohromadě. "I nadále počítáme s Antošem a brankářem Kortusem, kteří hostují z Dobrovice. Naopak v zimě vyzkoušíme Vyšohlída s Jakubcem, hostující ve Skalsku. Možná se ohlédneme i po nějaké nové perspektivní posile", řekl kosořický trenér. Hledat bude zřejmě především obránce. "Dostáváme až moc gólů",konstatoval Milan Zahrádka.

[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: ada.cz | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.boleslavskydenik.cz )