téma * Úvodní zápas jara vyšel dorostu na výbornou
Vydáno dne 11. 04. 2006 (675 přečtení)

Kosořice – Horky n/J 4:0 (2:0)
Branky: vlastní, Novák T., Dvořák, Maier
Sestava: Briestenský – Bašus, Tětek, Bešík, Novák A. – Krichebauer, Vízek, Dvořák, Vítek (46. Maier) – Novák, Hájek

Utkání jsme odehráli na pronajatém hřišti Sokola Lipník, které bylo velmi dobře připraveno a přálo nám i pěkné počasí.
Již na začátku utkání prodloužil Krichebauer balón na rychlého Dvořáka, který prudce odcentroval a obránce si srazil míč před dobíhajícím Novákem do vlastní branky. Hosté zahrozili ve 21. minutě po rohovém kopu a nádherné střele ze 17m, kterou Briestenský vytáhl na tyč. Z následného protiútoku neproměnil jasnou šanci Vízek, kdy stehnem přestřelil branku. Hosté odpověděli okamžitým protiútokem a nečekaným odskokem míče před stoperem Tětkem, ten však ještě stačil útočníka atakovat, který v tísni zakončil mimo branku. Uklidnění přišlo ve 24. minutě po samostatném úniku T.Nováka a změnou skóre na 2:0. Do konce prvního poločasu se hrálo jen středem hřiště bez závažnějších situací.

Po změně stran a střídání Maiera se posunul výborně hrající Dvořák na pravou stranu zálohy, kde svojí rychlostí působil hostím značné problémy, což se brankově projevilo po závaru na levé straně a centru Maiera na volného Dvořáka, který nekompromisně zakončil střelou pod břevno. K pojištění výsledku nastalo patnáct minut před koncem utkání po samostatném průniku M.Maiera z levé strany a prostřelení nejistého golmana. Konec utkání jsme odehráli pouze v deseti po odstoupení T.Nováka z důvodu silné křeče levého lýtka, přesto v samém závěru jsme měli dvě vyložené šance a to L.Hájek po přihrávce Dvořáka a L.Vízek, který volil slabou střelu místo přihrávky na volné spoluhráče.

Vstup do jarní sezóny se nám podařil a musíme věřit, že se nám budou vyhýbat zranění, neboť náš kádr je tvořen pouze 12 hráči. Taktéž bude záležet na 100% přístupu všech jednotlivců.

( Celý článek | Autor: ada.cz | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )