Datum: 04. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Dorostu stačila k vítězství jediná branka
Vydáno dne 24. 04. 2006 (631 přečtení)

Kněžmost - Kosořice 0:1 (0:0)
Branka: Dvořák,
Sestava: Briestenský – Bašus, Tětek, Novák A., Bešík – Dvořák, Vízek, Maier, Vítek (46.Havlas) - Hájek, Novák T. (20. Krichebauer)

Na poměrně nerovném terénu se od začátku hrál nepohledný fotbal s velkým množstvím nepřesností na obou stranách. Již ve 20. minutě odstoupil pro zranění ze hry T.Novák a byl nahrazen R.Krichebauerem, který mohl již v prvním poločase pohodlně dvakrát skórovat a to ve 36. minutě, kdy po nádherné kličce stopérovi bohužel zvolil ještě další kličkování bez vážnějšího zakončení. O minutu později se řítil sám na branku, ale jeho střela šla mimo.
Po změně stran se hra o něco zlepšila, ale skórovat mohli domácí, kteří se po neodpískaném ofsajdu dostali do brejku, ale výborně vyběhnuvší Briestenský zahnal útočníka do nevýhodné pozice a ten pálil pouze nad. Naše zlepšená hra se začala projevovat a důrazný Havlas v 67. minutě těsně minul branku. O dvě minuty později se o vítězný gól postaral rychlým průnikem P.Dvořák, který po bleskové akci z pravé strany efektně přestřelil brankaře. Uklidňující branku mohl v 75. minutě vstřelit P.Havlas po centru Maiera, ale jeho střelu z maláho vápna brankář efektně chytil. K vyrovnání mohlo dojít opět po brejku domácích, ale znovu výborně chytající Briestenský se nenechal přehodit a L.Tětek uklidil míč do autu. Pojistit vítězství mohl v 86. minutě P.Havlas, který se výborně probojoval do vápna, ale ani z této šance domácího brankaře neprostřelil. V poslední minutě utkání ještě promáchl hezký centr z pravé strany osamocený L.Hájek.

K výkonu našeho mužstva bohužel patří ještě jedna velká výtka a tou je značná neukázněnost některých hráčů se zaměřením různých komentářů a kritik na stranu rozhodčího. V současnosti máme pouze 13-ti členný kádr a se skutečností dvou zranění si vyloučení jakéhokoliv dalšího hráče opravdu nemůžeme dovolit! Doufám, že toto se výrazně zlepší již v příštím utkání, kdy hostíme první tým tabulky Sokol Luštěnice. Vždyť všichni máme společný cíl a tím je co nejlepší hra a následné umístění v tabulce.

( Celý článek | Autor: ada.cz | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )