Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * O prohře béčka rozhodly fatální chyby
Vydáno dne 30. 05. 2006 (599 přečtení)

SKP MB – Kosořice „B“ 2:1 (2:0)
Sestava: Beňa – Stehlík (46. Fotr), Tětek, Vítek, Bašus – Pavlíček, Lener, Dušička, Havlíček – Macháč, Vavrik
Branka: Pavlíček

Naše „B“ mužstvo vstoupilo do zápasu značně nekoncetrovaně, problémy hráčům dělalo především tvrdé hřiště a odskok míče, takže se nedařila kombinační hra. Domácí jednoduše nakopávali balony na svoje důrazné útočníky, kteří dělali naší obraně velké problémy. První branku jsme si vstřelili sami po rohovém kopu domácích. Pří druhé brance využil domácí Žahourek nedůrazu Vítka s Tětkem. Z prvního poločasu už stojí za zmínku jen Macháčova vyložená šance, kdy Jarda z malého vápna bohužel poslal míč až k Baumaxu.
V druhém poločase jsme jednoznačně soupeře přehrávali, ale bohužel bez vážnějšího ohrožení branky domácích, kteří naopak hrozili z brejků. Snížit se podařilo až v 90. minutě Pavlíčkovi po závaru, který vyplynul z rohového kopu. Ani 4 minutové nastavení a velká vůli našich bohužel k bodu nevedla,i když by si ho naše „béčko“ za herní projev v druhé půli určitě zasloužilo.

Tuto sobotu hrajeme poslední zápas v této rozporuplné sezóně se Skalskem "B". Chceme se s ní rozloučit jedině výhrou. Po zápase se koná rozlučka. Podávat se bude dobře vychlazená dvanáctka s grilovanou vepřovou kejtkou. Tímto bych chtěl pozvat všechny hráče i funkcionáře, kteří nám v této sezóně pomáhali jak na hřišti, tak i mimo něj.

( Celý článek | Autor: ada.cz | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )