Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Poslední zápas ve znamení zahozených šancí
Vydáno dne 07. 06. 2006 (983 přečtení)

Kosořice "B" - Skalsko "B" 0:0
Sestava: Beňa - Stehlík (Stránský), Tětek, Vítek (Heřmanský), Kejla - Pavlíček, Dušička, Lener, Havlíček - Fotr, Vavrik (Fanda)

Poslední utkání sezóny jsme nezvládli. Zakončení v našem provedení bylo naprosto žalostné. Už v úvodu utkání Havlíček sám před brankářem selhal, když se mu míč svezl po kopačce. Tímto začalo naše trápení. Další šance přišla po hezkém průniku Pavlíčka, kdy už byl sám před brankářem a hostující hráč ho zezadu sprostě fauloval. Rozhodčí Řezáč reagoval jen žlutou kartou, i když měla být jasná červená. Následnou penaltu trestuhodně a ledabyle zahodil Fotr.
Ve druhém poločase existovalo jen jedno mužstvo, ale už zmiňované neproměňování šancí nás pronáslodovalo až do závěrečného hvizdu. Za zmínku stojí velká šance Lenera. Fotr zatáhl balón po lajně a naservíroval ho před prázdnou bránu, kde ho stačilo jen doklepnout do branky. Lener branku na malém vápně přestřelil !

Ohledně rozhodčího Řezáče (nechci se na něj ale vymlouvat, můžeme si za výsledek sami) - měly být aspoň 3 červené karty. Zmiňovaná penalta, brutální zákrok na Vítka, který to naštěstí odnesl jen silně zhmožděným nártem a umyslně chycený míč v nepřerušené hře. Červená karta nebyla ani jedna !!!