téma * Koubek rozstřílel Kosořice
Vydáno dne 23. 08. 2006 (618 přečtení)

Ani ve třetím kole nepoznaly Kosořice radost z výhry.

Sokol Kosořice - FK Kunice  1:5 (1:3)

Úvodní dvacetiminutovka zápasu byla pro domácí jako ze zlého snu. Už ve čtvrté minutě se poprvé prosadil hostující Koubek po úniku přes půl hřiště. V osmé minutě obešel kosořického Dědka Zderadička a přihrávkou našel Koubka, který zblízka prostřelil bezmocného Kortuse podruhé. O pět minut později vychytal šanci výborně hrajícího Koubka gólman Kortus. Domácí brankář zasahoval i proti vydařené střele z velkého vápna a dorážející Koubek mířil do pole za hřištěm. Hráč s číslem 11 dokonal svůj hattrick po jedenadvaceti minutách hry, pronikajícího Zderadičku fauloval ve velkém čtverci Černý a Koubek z pokutového kopu nezaváhal - 0:3. Kosořice o sobě daly poprvé vědět až po půlhodině hry, centrovaný míč Bejdy hlavičkoval Hromádko těsně nad. Snížit mohl ve 33. minutě Hrechko po uvolnění Antošem, ale proti střele nemusel gólman Chadima zasahovat. O minutu později centroval opět Antoš, Posltova hlavička však mířila jen do náruče kunického brankáře. Třiačtyřicátá minuta přinesla opět velkou šancí hostí, dva útočící hráči se proti Kortusovi neprosadili. Na druhé straně se trefil hlavou Dědek po rohovém kopu Bejdy a domácí tak mohli pomýšlet na zvrat.

Slibnou šanci na zdramatizování utkání měly Kosořice ve 47. minutě po faulu na Hrechka v pokutovém území. Exekutor Bejda bohužel pokutový kop neproměnil. Aktivní Hrechko se gólově neprosadil v 56. minutě, střelu mu vyrazil brankář Chadima. Brankou neskončila ani hlavička kunického Zderadičky, která orazítkovala tyč. V 63. minutě si útočník Hrechko zahrál obránce a skluzem znemožnil útočícímu hráči ohrozit kosořickou branku. Čtvrtá branka padla po neodpískaném faulu na domácího hráče u velkého vápna hostí, rychlý brejk zakončil útočník Kunic kličkou brankáři a uklizením míče do prázdné branky. Poslední hřebíček do kosořické rakve přidal v 84. minutě Koubek hezkou střelou k levé tyči domácí klece.

• Branky: 44. Dědek - 4., 8., 21., 72., 84. Koubek
  • Rozhodčí: Haltuf - Jizbová, Richtár