téma * Šance byly, ale chyběly góly
Vydáno dne 27. 08. 2006 (764 přečtení)

Kosořice i po čtvrtém kole stále čekají na zisk prvních bodů.

Bohemia Poděbrady - Sokol Kosořice  1:0 (1:0)

S nelichotivou bilancí přijeli Kosořice na trávník Poděbrad. Ve druhé minutě po spolupráci Darmoše s Hrechkem prvně jmenovaný pálil vedle levé Pistorovy tyče. Na druhé straně zachránila hosty tyč. Další desetiminutovka patřila domácím. V běžící deváté minutě po přímém kopu zakončoval poděbradský De Giorgii nad. O tři minuty později po chybě na půli hřiště šel domácí hráč sám na branku, naštěstí mu Černý na poslední chvíli vypíchl míč. V 17. minutě protáhl kosořického Majzlana opět De Giorgii. Hosté zahrozili až v 19. minutě hlavičkujícím Dědkem po rohovém kopu. V další šanci neměl větší starosti s hlavičkou Hromádka gólman Pistor. Ve 26. minutě promarnil vyloženou šanci Darmoš po centru Černého a prodloužení Hromádkem, jenže nastřelil vyběhnuvšího brankáře Poděbrad. K odraženému míči se dostal Hrechko a přízemní střelou orazítkoval tyč. Po půlhodině hry dostali domácí šanci opět zahrávat přímý kop, ale po hlavičce Brtka se skóre také neměnilo. Šest minut před poločasovým hvizdem si vytvořil dobrou střeleckou příležitost Hrechko, to když si položil obránce, ale finální střela mu bohužel nevyšla. Ve 44. minutě po rohovém kopu mohly Kosořice otevřít skóre, závar před brankou gólem neskončil a hned z protiútoku kryl taktéž brankovou příležitost Majzlan z bezprostřední vzdálenosti De Giorgiimu. Už v nastaveném čase se prosadil tentýž hráč, kdy po centru z pravé strany krásnou rybičkou nedal hostujícímu gólmanovi šanci - 1:0.

Kosořice ve druhém poločase zcela odpadly a šance se rodily převážně na kopačkách domácích hráčů. Nejvíce se zapotil hostující brankář, zkraje druhého dějství musel zasahovat proti pěti dobrým šancím. Poté vytěsnil konečky prstů i lob směřující do sítě po pěkné kombinační akci Poděbrad. Za dvě minuty sice De Giorgii kosořického gólmana překonal, ale ten měl tyče správně postavené. Domácí hráči v 75. minutě pokračovali v akci, i když zraněný hostující hráč ležel na půli hřiště, šance stejně opět ztroskotala na Majzlanovi. Snad jediná šance Kosořic ve druhém poločase přišla v 80. minutě, Antoše však vychytal Pistor. Poděbrady si ještě vytvořily dvě slibné šance, naštěstí už hostující síť nerozvlnily.

• Branky: 45.(+1) De Giorgii
  • Rozhodčí: Svoboda J. - Melichar, Zdeněk