téma * Bojovný výkon k bodům nevedl
Vydáno dne 03. 09. 2006 (763 přečtení)

Kosořice svou bojovností a touhou po vítězství si šance sice vytvořily, ale své skóre nerozšířily.

Sokol Kosořice - FK Litol  0:2 (0:0)

Domácí vstoupili do utkání náporem, už v první minutě vletěl do vápna Grus, branka z toho bohužel nebyla. Poté vybídl Darmoš Hrechka, který v obklíčení obránců před brankářem taktéž neuspěl. Stejný hráč z následného rohového kopu tvrdě pálil pouze do boční sítě. Další střela Darmoše byla úspěšně litolskou obranou zablokována. V osmé minutě nastřelil hostující obránce v pokutovém území ruku svého kolegy, hlavní rozhodčí nechal pokračovat ve hře. Kosořická obrana poprvé vyhlásila mobilizaci ve 22. minutě, naštěstí finální přihrávka svého adresáta nenašla. O tři minuty později odvrátil Poslt na rohový kop, když zakončující hráč hostí měl před sebou odkrytou branku. Půlhodinu hry zakončil jedovatou střelou Antoš po rohovém kopu Bejdy, brankář Skuhravý zasahovat nemusel. Do další šance Kosořic vyslal Hromádka patou Darmoš, střela z dobré pozice však litolskou branku vážněji neohrozila. V poslední šanci první pětačtyřicetiminutovky prověřil pozornost domácího Kortuse Zikmund.

Z druhého poločasu uběhly tři minuty, když se do brankové šance dostal Bejda, jeho projektil trefil pouze obránce. O dvě minuty později udeřilo na druhé straně. Pro centr z pravé strany si šel gólman Kortus, bohužel míč netrefil a osamocený Bošina poslal hosty do vedení. Kosořice nesložily zbraně a v 53. minutě nadělal míč z kopaček Bejdy Skuhravému velké starosti. K dorážce se však žádný z domácích útočníků nedostal. Minutu nato se po Bejdově obloučku za obranu v další gólové příležitosti ocitl Hromádko, který nadvakrát nedokázal skórovat. V 62. minutě neodhadl dlouhý pas Černý a po střetu útočícího hráče s brankářem Kortusem nařídil hlavní sudí Mareš pokutový kop. Hosté se však mezi tři tyče netrefili. V 71. minutě proletěl míč "velkým čtvercem", osamocený hráč na malém vápně centr naštěstí nezasáhl. O deset minut později ztratil míč na soupeřově polovině Antoš a šance na zvrat definitivně zhatil Ježek - 0:2. V nastaveném čase mohly Kosořice alespoň snížit, hlavičku Hrechka odvrátil na brankové čáře obránce a následnou krásnou střelu Volemana se štěstím vyrazil Skuhravý.

• Branky: 50. Bošina, 81. Ježek
  • Rozhodčí: Mareš - Čermoch, Macháček