Vydáno dne 05. 09. 2006 (647 přečtení)

Chotětov - Kosořice "B" 2:2 (1:1)
Branky: 2x Pavlíček
Sestava: Beňa - Bešík, Tětek, Vítek, Stehlík - Dvořák, Lener, Vavrik, Havlíček - Uxa (Vízek), Pavlíček

Na první mistrovské utkání v sezóně jsme se moc těšili a doufali v získání tří bodů. Začali jsme rozpačitě, jelikož kluci se ještě pořádně nerozcvičili a sudí Novák už pískal začátek o 10 minut dříve. (začinalo se ve 14.50h a ne jak se má v 15.00h). Domácí vidinou prvního vítězství v sezóně začali z ostra a zatlačili nás před vlastní branku, kde si vytvořili několik příležitostí. Postupem času jsme ale začali získávat navrch, ale dost citelně nám chyběl motor naší středové řady - Dušička. Hráči se ale snažili ho nahradit, ale kombinace vázla. Z jedné naší povedené akce se dostal do sóla náš nejlepší hráč Pavlíček a podél golmána mu nedal šanci - 0:1. V době, kdy jsme domácí dále tlačili a snažili se zvýšit svůj náskok, kopali domácí standartní situaci z 25m a slabou střelou zaskočili našeho golmana, který uklouzl na brankové čáře - 1:1. Tak skončil i poločas.
O přestávce jsme si řekli, že musíme ještě přidat a zvítězit. Nezačali jsme ale opět dobře a hra se odehrávala ve středu hřiště a domácí hrozili z brejků, kdy po neodmávaném ofsajdu (nevím, jak mohl rozhodčí Novák začít druhý poločas, když náš pomezní nebyl ještě na svém místě, ale teprve vybíhal z kabin!) šli domácí sami na brankáře, ale trestuhodně zahodili. To nás zdravě nabudilo a začali jsme si vytvářet šance, ale to je naše slabina (i v přípravných utkání). Domácí jsme prakticky k ničemu nepustili a vyústěním toho byla naše branka, kdy Lener po straně zatáhl balón a nacentroval na přední tyč, kde byl opět Pavlíček, který z jedné nedal domácímu brankáři šanci - 1:2. Myslel jsem si, že tohle utkání nemůžeme už ztratit, ale jak to tak bývá, opak je pravdou. V poslední minutě si Tětek hrál tak dlouho s míčem až mu ho domácí hráč vzal a vykoledoval si na něm penaltu, kterou viděl zase jen rozhodčí Novák a pár místních fandů. Domácí hráč ji bez problémů proměnil - 2:2. To nás však neomlouvá, penalta ani být nemusela, kdyby Tětek míč "urval" až třeba na domácí pěknou tribunu.

V tomto utkání se zase projevili naše slabiny a to neproměňování šancí, nedůraz ve velkém vápně a hlavně individuální chyby, ze kterých padají branky do naší sítě. Doufám, že na tomhle zapracujeme a odstraníme, abychom si pak mohli splnit náš závazek a to postup do III. třídy. Dále bych chtěl pochválit hrače za přístup na tréninkách, kde by se to v dalších utkání mělo zúročit i pří utkáních.

[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: ada.cz | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )