Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Kosořice získaly první bod
Vydáno dne 10. 09. 2006 (733 přečtení)

V tomto utkání se kosořickým divákům představila nová tvář týmu - Pavel Šafář, který doposud hrál v divizních Sedmihorkách.

Sparta Kutná Hora - Sokol Kosořice  0:0 (0:0)

V první půli se hrálo převážně před brankou Kosořic. Úvodní šance šla z kopaček domácího M.Švába, který netrefil míč podle svých představ. V jedenácté minutě tentýž hráč centroval a hlavičkující útočník zakončil z dobré pozice nepřesně. Novic v bráně Kutné Hory Vavřina poprvé zpozorněl v osmnácté minutě, kdy z dálky zkoušel štěstí Hrechko. O pět minut později vyslal na kosořickou branku krásnou střelu Oliva, Majzlan parádním zákrokem odvrátil na rohový kop. Za dalších pět minut netrefil hostující brankář míč a překvapený Churavý hlavičkoval nad. Ve 31. minutě se k míči ve skrumáži dostal hostující Darmoš, brankáře Vavřina střelu v klidu kryl. Poslední šanci prvních pětačtyřiceti minut měly Kosořice, ale Voleman po přihrávce Hromádka mířil pouze do boční sítě.

I druhé dějství zahájili lépe kutnohorští, Jelínek však hlavičkoval nad Majzlanovu branku. Na druhé straně se střelecky prezentovali hostující Grus a Darmoš. V 55. minutě adresoval přihrávku Bejda Grusovi, který si dal bohužel míč daleko od nohy. Z následného rohového kopu zakončoval Bejda do domácího gólmana. Nejblíže branky byli hráči Kutné Hory v 68. minutě, tečovaná střela z vápna skončila na břevně kosořické branky. I další šance zaváněly gólem, ale hostující obrana si dokázala nakonec poradit. Diváci v závěru utkání ještě viděli po jedné střele na každé straně, branku to však nepřineslo.

• Branky: ---
  • Rozhodčí: Hůlka - Kovář, Hejný
  • Kosořice:
  • Majzlan - Sedláček, Šafář, Černý, Poslt (80. Bašus) - Grus, Bejda, Hrechko, Voleman (74. Macháč) - Hromádko, Darmoš

:: Fotky ze zápasu ::
    (zdroj: www.svoboda.info)