Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Kosořice prolomily střeleckou smůlu a poprvé zvítězily
Vydáno dne 17. 09. 2006 (696 přečtení)

Kosořice vrátily Choceradům loňskou vysokou porážku a důležité tři body tak zůstaly doma.

Sokol Kosořice - SK Chocerady  5:1 (1:1)

Už v sedmé minutě šly Chocerady do vedení po rychlé souhře a střele S.Svobody do odkryté brány. Ve 12. minutě doplachtil tečovaný centr před kosořickou branku, naštěstí Poslt míč včas odehrál na rohový kop. Minutu na to mířil vedle hostující branky Bejda. Pěkný přímý kop poslal do velkého čtverce ve 23. minutě Šafář, nikdo z domácích hráčů však míč nezasáhl. Ve 31. minutě zahrál Darmoš na housle hostujícímu obránci, ale následnou střelu zablokoval druhý zadák hostí. Kosořice vyrovnaly z pokutového kopu po faulu na Bejdu, který nekompromisně proměnil Darmoš - 1:1. Poté zkoušel štěstí choceradský M.Svoboda, Majzlan zasahovat nemusel. Na druhé straně se taktéž z dálky napřáhl Grus a brankář Bouček s problémy vyrazil. Čtyři minuty před odchodem do šaten sklepl Hromádko míč Černému, kterému ale střela příliš nesedla. Poločasové skóre nezměnil ani střílející Voleman.

Druhý poločas vyšel domácím náramně a čtyřmi přesnými zásahy poslali Chocerady domů s pěti brankami. V 52. minutě si Darmoš úspěšně poradil s dvěma obránci, ale ty dokázal nahradit hostující brankář. O čtyři minuty později ztratil míč Hromádko a Rybkova střela jen o milimetry minula Majzlanovu tyč. Na druhé straně si Grus zpracoval dlouhý pas. Střelu mu na poslední chvíli choceradský Rosalia zablokoval. Dvě obrovské šance nevyužil v 62. minutě Bejda, nejprve po narážečce s Hromádkem střílel z voleje pouze do obránce. Následný odražený míč po přihrávce Volemana placírkou nasměroval do brankáře Boučka. Oba si zopakovali spolupráci o tři minuty později, Volemanův přízemní centr Bejda ve skluzu poslal za choceradského gólmana - 2:1. V 72. minutě se k míči dostal Rybka a střelou jako přes kopírák z 56. minuty se mezi tři tyče naštěstí opět netrefil. Poté už se šance rodily převážně u soupeřovy branky, Grus po Antošově centru hlavičkoval nad. V 78. minutě uklidnil Kosořice Hromádko, když po přihrávce od Darmoše nikým neatakován zvýšil na 3:1. Tentýž hráč za dvě minuty centroval, ale Grus na vysoký míč nedoskočil. Domácí se s tímto výsledkem nespokojili a v 85. minutě udeřili počtvrté. Bejda našel kolmicí Gruse, který utekl svému strážci a naservíroval míč volnému Darmošovi, ten se v těchto situacích málokdy mýlí. V poslední minutě po ose Hromádko-Bejda-Darmoš posledně jmenovaný vrátil míč Bejdovi. Ten se podíval, kde má brankáře a krásnou střelou pečetil na konečných 5:1.

• Branky: 32., 85. Darmoš, 65., 90. Bejda, 78. Hromádko - 7. S. Svoboda
  • Rozhodčí: Valín - Zuskin, Šnýdr