Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Výhra katapultovala béčko do čela tabulky
Vydáno dne 18. 09. 2006 (656 přečtení)

Kosořice "B" - Kochánky 3:0 (1:0)
Branky: Lener, Fotr, vlastní
Sestava: Drahota - Bešík, Tětek, Vítek, Stehlík (Dvořák) - Pavlíček, Dušička (Uxa), Lener, Vavrik - Fotr (Vízek), Havlíček

Po dvou odehraných zápasech na cizích hřištích jsme hostili mužstvo Kochánek a asi jsme si mysleli, že se hosté porazí sami. Hráli jsme skoro celý zápas staticky a bez velkého nasazení. Odrazilo se na tom určitě, že jsme se přizpůsobili nepříliš běhavému soupeři. Doufám, že takových zápasů bude co nejméně, jelikož by se nám to proti trochu silnějšímu soupeři nemuselo vyplatit. Vítězství je ale určitě zasloužené a mohlo být i vyšší, kdybychom některé slibné akce dotáhly do zdárného konce. Musím ale pochválit soupeře, který projevil známky zlepšení oproti minulým sezónám a vytvořil si dvě nebezpečné situace, kde ta druhá byla vyložená a jen díky brankáři Drahotovi nebyla využita. Dále bych chtěl podotknout k rozhodčím - nepřijel rozhodčí, ale delegát přijel. Tak jsme chtěli, jestli by nepískal, ale že on prý nemůže, že je to nařízení svazu. Ale zamysleme se na tím, hrajeme IV., nejnižší, třídu, co by se asi stalo, kdyby šel pískat? Asi by mu "napařili" špičky boleslavského svazu "tučnou" pokutu. Jinak ale na druhou stranu možná lepší, jelikož laik z Kochánek odpískal zápas zcela korektně a dobře.

Příští týden zajíždíme do Nemyslovic a to bude určitě o něčem jiném a musíme do tohoto zápasu dát více nasazení a pohybu. Věřím, že to zvládneme a udržíme se na čele tabulky.

Autor:Ladislav Hájek

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: ada.cz | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )