Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Kosořice zvítězily nejtěsnějším rozdílem
Vydáno dne 01. 10. 2006 (1155 přečtení)

Kosořice se po dnešním vítězství konečně odtrhly ze dna tabulky.

Sokol Kosořice - FK Uhlířské Janovice  1:0 (0:0)

Do domácí sestavy se opět vrátili Šafář, Hromádko a uzdravený Poslt. Utkání začalo šancemi před kosořickou brankou. Dvakrát zahrozil Špitálník, v obou případech mířila střela nad Kortusovu branku. V 18. minutě se snadno přes dva obránce dostal janovický Bohatec, ale i on měl vychýlenou mušku. O čtyři minuty později centroval na druhé straně Antoš, bohužel před Darmošem se na poslední chvíli ocitl obránce a míč odehrál do bezpečí. Stejný hráč otřásl Vernerovou brankou ve 25. minutě. Po autovém vhazování Hromádka obešel Darmoš svého strážce a krásnou pumelicí málem zbořil brankovou konstrukci. Oba tito hráči byli i u další nebezpečné šance. Darmošova střela skončila na rohovém kopu, ze kterého hlavičkoval Boháček na Hromádka a míč z jeho kopaček chvíli poskakoval před odkrytou brankou. Ve 31. minutě nevyužil největší šanci prvního poločasu kosořický Grus. Po hezké přihrávce mezi dva obránce šel sám na gólmana Vernera, jeho střela orazítkovala jen tyč. Z následného rohového kopu hlavičkoval Černý z dobré pozice těsně vedle. Za další dvě minuty si hostující hráč poradil s dvěma obránci, přítrž útočné akci udělal až Kortus. Ten kosořickým divákům předvedl robinzonádu i proti střele Špitálníka. Neujala se ani střela domácího Černého. Ve 39. minutě měl dobře postavené tyče i kosořický gólman. Vedral po individuální akci hezkou střelou vystrašil Kortuse, který konečky prstů vytáhl ránu na tyč.

V úvodu druhé půle se blýskl pěknou akcí Grus, který prošel přes tři hráče, přihrál na hranici velkého vápna Boháčkovi. Ten byl zezadu faulován a k přímému kopu se postavil Darmoš, jehož střelu odvracel z brankové čáry janovický obránce. V 51. minutě vybojoval aktivní Grus míč, poslal přihrávku do pravé strany na Sedláčka a centr Darmoš ihned vyslal v podobě přízemní střely na Vernerovu branku. První branka padla v 61. minutě. Vybojovaný míč z kopaček Darmoše převzal Antoš, přihrál Bejdovi, který tvrdou střelou poslal domácí do vedení. Na druhé straně nevystrašila kosořického brankáře střela Vedrala. O sedm minut později vletěl do janovického vápna Bejda a i po atakování soupeřem dokázal zakončit, hostující gólman odvrátil na rohový kop. Na druhé straně utnul závar v kosořickém pokutovém území obránce Šafář. Ke konci utkání ještě diváci viděli vyloženou šanci Sedláčka, který nadýchaný Antošův centr hlavičkoval pouze vedle.

• Branky: 61. Bejda
  • Rozhodčí: Mareš - Kovář, Bartůšek
  • Kosořice:
  • Kortus - Boháček, Šafář, Černý, Poslt - Sedláček, Bejda, Hromádko (46. Bašus), Antoš (85. Dědek) - Grus, Darmoš

:: Fotky ze zápasu ::

Sokol Kosořice - FK Uhlířské Janovice 1:0
    Trnavan Rožďalovice - Sparta Kutná Hora 3:3
    FK Libodřice - TJ Litol 1:2
    FK Kunice - Bohemia Poděbrady 3:0
    Karbo Benátky - SK Bakov nad Jizerou 3:1
    SK Sokoleč - Sokol Družba Suchdol 6:2
    Mnichovohradišťský SK - Metaz Týnec 3:0