Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * V Suchdolu se střelci činili
Vydáno dne 08. 10. 2006 (728 přečtení)

V karetním mariáši taktéž vyhráli domácí a výsledkem byly i tři červené karty .

Sokol Družba Suchdol - Sokol Kosořice  5:3 (2:1)

Pouhé čtyři body dělily oba dnešní aktéry a vítězství potřeboval každý. Suchdol k opuštění poslední pozice a Kosořice k přiblížení středu tabulky. Rušno bylo nejprve před domácí brankou po centru Šafáře a hlavičce Poslta. Na straně domácích zkoušel štěstí Zelenka. V 11. minutě získal ztracený míč Darmoš, ale jeho přihrávce scházela přesnost. Ve druhé šanci se představil v roli střelce, na poslední chvíli si však dal míč daleko od nohy a střela  branku vážněji neohrozila. Ve 14. minutě viděli diváci první brankový zásah. Suchdolský Schwarz vyhrál na hranici vápna hlavičkový souboj a nekrytý Vejsada prostřelil bezmocného Kortuse. Poté měly Kosořice výhodu zahrávání dvou standartních situací. V prvním případě to zkoušel Bejda přímo na Procházkovu branku, při druhém pokusu hlavičkoval Boháček v obtížné pozici nad. O šest minut později vystrašil kosořického brankáře Beneš. Druhá trefa padla po rychlé akci zavánějící ofsajdem, kdy domácí v tandemu zakončovali do prázdné branky. Kosořice odpověděly o pět minut později po centru Šafáře se trefil Bejda - 2:1. Hosté byli při chuti, ale chyběly další góly. Hlavičkující Boháček opět zakončoval nad a u nádherné Antošovy střely scházelo trochu štěstí. Šest minut před koncem prvního dějství musel hřiště předčasně opustit kosořický Černý, to když mu sudí Pich ukázal druhou žlutou kartu a tedy i červenou.

Pár vteřin po úvodní rozehrávce zahrozil suchdolský Beneš, na druhé straně nesedla střela Antošovi. V 55. minutě podběhl domácí gólman centr, ale dvojice kosořických hráčů ho nepotrestala. Poté přišly na řadu akce z kopaček Hrechka. V 58. minutě se uvolnil u pomezní čáry, zatáhl míč do vápna a zakončujícímu Antošovi chyběl kousek k vyrovnání. Minutu nato přihrál naběhnuvšímu Grusovi, který nikým neatakován nastřelil pouze brankáře. Proto přišel zákonitý trest, dobře hrající Beneš se prokličkoval do pokutového území, kde našel před Kortusem volného Schwarze a bylo to opět o dva góly. Kosořický gólman se zapotil i po následné rozehrávce, kdy se na něj řítili dva hráči Suchdolu, ale ten střelu bravurně zneškodnil. V 70. minutě se hostujícímu celku podařilo opět snížit. Vysoký padající míč ve vápně trefil parádně Hrechko z jedné k pravé Procházkově tyči - 3:2. O čtyři minuty později ukázal technické dovednosti Bejda, ale Antošovo zakončení mířilo do bránícího hráče. Za další minutu nešťastně zasáhl střídající Voleman pronikajícího Beneše a hlavní rozhodčí ukázal na značku pokutového kopu, ten Vejsada proměnil. I pro něho utkání předčasně skončilo, za druhou žlutou kartu musel do kabin. V 89. minutě nejprve zakončoval Hrechko po centru Bašuse nad. V téže minutě se šel předčasně osprchovat i druhý suchdolský hráč, Venhoda nešetrně fauloval Gruse a hlavní arbitr ukázal červenou kartu potřetí. V 90. minutě kopal rohový kop Šafář a tísněný Bejda hlavičkoval do šibenice, jenže za pár okamžiků šel sám na kosořického brankáře Pokorný a ke vzdálenější tyči pečetil na 5:3.

• Branky: 14., 27., 75. Vejsada, 60. Schwarz, 90. Pokorný - 32., 90. Bejda, 70. Hrechko
  • Rozhodčí: Pich - Drábek, Kubíček