Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Kosořice vlastní chybou přišly o dva body
Vydáno dne 30. 10. 2006 (679 přečtení)

Soupeř smazal ve druhém poločase dvoubrankové manko a odvezl si důležitý bod.

Sokol Kosořice - SK Bakov nad Jizerou  2:2 (2:0)

Utkání se hrálo na těžkém podmáčeném terénu. První půle hraná za stálého deště začala náporem domácích. Ve čtvrté minutě zakončoval Bejda po centru Šafáře vedle pravé Beranovy tyče. První branku zápasu si připsal Voleman, který z hranice vápna poslal Kosořice do vedení. Za další dvě minuty nevyužil 100% šanci Dědek. Sám před bakovskou brankou nastřelil pouze gólmana. Ve 27. minutě proletěl míč z kopaček hostí skrz celé vápno, naštěstí ho nedokázal žádný z hráčů zasáhnout. Ve stejné šanci jako přes kopírák se nedokázali prosadit ani domácí. Poté protáhl bakovského brankáře Darmoš, jeho střelu Beran s problémy odvrátil na rohový kop, ze kterého Boháček poslal svůj tým do dvoubrankového vedení. Pár vteřin před poločasovým hvizdem se odražený míč dostal k volnému Darmošovi a ten prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Bohužel kosořická radost byla předčasná, branka kvůli ofsajdu nebyla uznána.

Bakov si za prvních pětačtyřicet minut nevytvořil ani jednu vážnější šanci, ale byl před námi ještě druhý poločas. Rušno bylo nejprve před hostující brankou. Voleman elegantně uvolnil Darmoše, jenže praporek sudího na pomezí opět vylétl nahoru. O dvě minuty později se v první vážnější šanci Bakova ocitl Resl, toho však nenechal v klidu zakončit Bašus a Kortus tedy zasahovat nemusel. Kosořice odpověděly střelou Černého. Na druhé straně se opět gólově neprosadil Resl.    V 59. minutě vyrazil přízemní střelu Darmoše brankář před sebe, ale kolem branky byli pouze soupeřovi hráči. Poté zkoušel štěstí z velké dálky Soukup, střela byla hodně nepřesná. V 63. minutě zakončoval Bejda po pěkné akci Volemana a Darmoše vedle levé tyče. O minutu později po rohovém kopu snížil Sedláček,  hosté rázem zlepšili pohyb a přesnost. V 76. minutě po učebnicové akci Sedláčka s Bejdou zakončoval Dědek bohužel opět v ofsajdové pozici. Další Šafářův přímý kop zavál vítr přímo na branku a Beran na poslední chvíli vyrazil na rohový kop. Na druhé straně mířil útočník ze skrumáže vedle. Čtyři minuty před koncem centroval Voleman a Bejda v obtížné situaci mířil nad. V 88. minutě vyboxoval Kortus centrovaný míč pouze k volnému Beranovi a ten pod padajícím brankářem rozdělil oběma týmům po bodu.

• Branky: 11. Voleman, 37. Boháček - 64. Sedláček, 88. Beran
  • Rozhodčí: Košťálek - Prokeš, Hůla
  • Kosořice:
  • Kortus - Bašus, Šafář, Černý, Boháček - Sedláček, Bejda, Voleman, Antoš - Dědek, Darmoš

:: Fotky ze zápasu ::

Sokol Kosořice - SK Bakov nad Jizerou 2:2