Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Kosořice v závěru utkání opět ztratily dva body
Vydáno dne 12. 11. 2006 (1166 přečtení)

Střetnutí sousedů v tabulce předznamenalo vyrovnané utkání. Domácí soupiska čítala 16 hráčů, z toho pouze tři se narodili před rokem 1981.

FC Graffin Vlašim "B" - Sokol Kosořice  3:3 (1:2)

První šanci měl na kopačkách Bejda, přes svého vyššího strážce se sice prosadil, ale střelu nasměroval nad branku. Ve 12. minutě střílel nepřesně domácí Černík. O osm minut později nechala kosořická obrana bez povšimnutí zakončujícího Potůčka, ten naštěstí cíl netrefil. Hosté odpověděli akcí Volemana, jehož centr se dostal až Dědkovi, který mířil vedle. Ve 27. minutě přihrával Voleman do velkého vápna Darmošovi, vlašimský obránce mu však mnoho šancí na úspěch nedal. Před kosořickou brankou se zrodila ve 32. minutě dosud největší šance zápasu. Černíkova standartní situaci nadělala Majzlanovi velké problémy a dorážející Havel nastřelil pouze gólmana. Hosté odpověděly akcí založenou Šafářem. Ten našel dlouhým pasem Dědka, který milimetrovou přihrávkou vybídl ke skórování Darmoše, bohužel ztroskotal na připraveném Hromasovi. Vlašimský brankář lovil míč ze sítě o tři minuty později. Po sérii narážeček Bejdy s Darmošem, prvně jmenovaný technickou střelou k pravé tyči rozšířil svůj střelecký účet v této sezóně už na osm branek. Hráči vlašimské rezervy se nestačili ještě rozkoukat po první trefě a Kosořice již vedly o dvě branky. Standartní situaci u pravé postraní čáry zahrával Šafář, tradiční exekutor těchto akcí. Na přední tyči našel hlavu Dědka, který se nemýlil. Bohužel za necelou minutu domácí snížili. Majzlan neudržel míč v rukavicích a Kováč stanovil poločasový výsledek. Prvních pětačtyřicet minut zakončil střelou Černohlávek, kosořický gólman však ránu kryl.

Dvoubrankové vedení Kosořicím mohl vrátit Dědek, ale Šafářův centr nasměroval vedle levé Hromasovy tyče. O minutu později se po centru Havla předčasně z vyrovnávací branky radoval Černohlávek, který hlavičkoval z ofsajdové pozice. V 59. minutě po přímém kopu Vlašimi se do zakončení opět dostal Černohlávek, brankář naštěstí tuto šanci na vstřelení branky překazil. Na druhé straně se k míči z čista jasna dostal Darmoš, ale sám tváří tvář před gólmanem přestřelil. Domácí se z regulérního gólu radovali až v 66. minutě. Míč z rohového kopu zůstal před brankou chvíli volný a Černík nekompromisní střelou překonal bezmocného Majzlana. V 70. minutě vyslal Bejda míč "uličkou" na Antoše, ten zpětnou přihrávkou našel Dědka, jehož střelu Hromas kryl. O dvě minuty později se musel do kabin poroučet vlašimský gólman poté, co vyběhl proti míči a zasáhl pouze Darmoše. V 81. minutě chyboval kosořický Voleman, ale jeho zaváhání napravil skluzem Šafář. Na druhé straně si spolupráci zopakovali Bejda s Antošem, s výjimkou, že Antoš tentokrát zkusil vystřelit - neuspěl. Následně se pěknou střelou prezentoval Sedláček. O pět minut později do třetice souhra Bejdy s Antošem. Druhý jmenovaný poslal přihrávku na lépe postaveného Dědka, který osamocen nastřelil pouze střídajícího brankáře. Stejně si počínal o pár minut později i hostující Voleman. Už v nastaveném čase fauloval novic v domácí bráně pronikajícího Bejdu a Antoš svou roli exekutora zvládl na jedničku. Jenže Kosořice v závěru utkání už poněkolikáté ztratily body. Do hostující sítě se hlavou trefil Lapáček a týmy se tedy rozešli smírně.

• Branky: 41. Kováč, 66. Černík, 90. Lapáček - 38. Bejda, 40. Dědek, 90. Antoš (pen.)
  • Rozhodčí: Nehasil - Nepovím, Suchý
  • ČK: 72. Hromas (Vlašim)
  • Kosořice:
  • Majzlan - Bašus, Šafář, Černý (46. Poslt), Antoš - Voleman, Bejda, Boháček, Štecher (74. Sedláček) - Dědek, Darmoš (84. Lener)

:: Fotky ze zápasu ::

FC Graffin Vlašim "B" - Sokol Kosořice 3:3