Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Stará garda se z turnaje nevrátila s prázdnou
Vydáno dne 11. 12. 2006 (847 přečtení)

Stará garda nezahálí ani po skončení podzimu, o tomto víkendu se v dobrém světle představila na turnaji v Železném Brodu.

Naše mužstvo se zúčastnilo velkého zimního fotbalového turnaje hráčů nad 35let. Celkem deset účastníků bylo rozděleno do dvou skupin, v naší byla mužstva: Plavy, Malá Skála, Železný Brod a Skalsko.
Podařilo se nám postupně porazit Železný Brod 6:0, Malou Skálu 4:1, Plavy 1:0 a okresní derby se Skalskem skončilo smírně 1:1. Celou skupinu jsme tak pozásluze vyhráli se skórem 12:2!

Branky: 6x Sabol, 2x Mráz, 1x Hřebik, Klíma, Beneš a Toman

O postup do finále se nám již tolik nedařilo, prohráli jsme 0:2 s mužstvem Košťálova (vítěz celého turnaje). O 3.místo se po vzájemné dohodě nehrálo, kopali se pouze penalty a na ty jsme porazili mužstvo Plavy.

Dalšími účastníky turnaje byla mužstva: Jablonec n/Nisou, Zásada, Lomnice n/Popelkou, Košťálov, Besedice (Jablonec vyhrál druhou skupinu, ale byl po odehrání zápasů ve skupině a po protestech vyloučen z turnaje pro neoprávněný start mladších hráčů).

Vedle kolektivního ocenění (pohár za 3.místo, diplom, šampaňské a finanční odměna) mělo naše mužstvo ve svých řadách nejlepšího střelce celého turnaje a tím byl Martin Sabol.

Za 1. SG Koso nastoupili:
L.Drahota (brankář, jeden z nejlepších na turnaji), M.Sabol, M.Adámek, J.Klíma, S.Beneš, R.Hřebik, J.Mráz, M.Vavrik a J.Toman.

Na příští rok jsme dostali opět pozvání a nasadili jsme si laťku docela pěkně vysoko…obhajoba 3.místa bude těžká, ale určitě splnitelná.

Naše mužstvo dosáhlo velkého úspěchu a vzorně tak reprezentovalo obec Kosořice na severu Čech. Děkuji všem hráčům za perfektní přístup ke všem zápasům a za předvedenou kvalitní hru.

Jaroslav Toman, hrající vedoucí mužstva SG KOSO

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: ada.cz | Počet komentářů: 62 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )