Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Bezbrankovou remízu odvrátil hlavní rozhodčí
Vydáno dne 11. 03. 2007 (671 přečtení)

V prvním jarním kole se hrálo vyrovnané bojovné utkání s řadou šancí na obou stranách, bohužel se smutným a nespravedlivým koncem pro hostující tým.

Trnavan Rožďalovice - Sokol Kosořice  1:0 (0:0)

Po úvodní oťukávané se k první vážnější šanci dostal kosořický Boháček, jehož střelu vyrazil gólman na rohový kop. Ten rozehrál Šafář a Dědek před odkrytou brankou mířil nad. Ve 13. minutě se zapotil také Kortus. Domácí Slunéčko dostal míč mezi obránci a sám před brankářem zvolil místo střely kličku, s čímž si už hostující obrana poradila. Poté málem nachytal Bejda rožďalovického gólmana na švestkách, to když u pomezní čáry nakopl míč na domácí branku a Novák s vypětím všech sil vytáhl míč na břevno. O tři minuty později zahrával Šafář standartní situaci, přesným pasem našel volného Boháčka, který nastřelil pouze vyběhnuvšího brankáře. Štěstí neměl ani Hrechko po centru Volemana. Tři minuty před odchodem do kabin nevyužily Kosořice ani závar před Novákovou brankou.

Druhý poločas začal standartkou Kosořic, tu brankář bez problémů zlikvidoval a míč rychle rozehrál na spoluhráče. Ten nacentroval na Mosziurczaka, který i přes nedovolené atakování soupeře zakončil nad Kortusovu branku. Rožďalovice naštěstí nezasáhly cíl ani o tři minuty později. Na druhé straně po krásném pasu Hrechka spálil tutovku Voleman, jehož střelu zblízka gólman vyrazil. Ten zneškodnil i střelu Hrechka z následného rohového kopu. V 59. minutě po rohovém kopu hlavičkoval domácí Havelka vedle. V další šanci neuspěl ani střídající útočník, to když přízemní centr nasměroval ve skluzu nad hostující branku. V 65. minutě mohl šťastně skórovat Darmoš poté, co ho nastřelil rožďalovický brankář. Oba se potkali i v 71. minutě, tentokrát už Darmoš Nováka překonal, toho však zachránila tyč. Domácí odpověděly o devět minut později, naštěstí osamocený hráč před Kortusem mířil těsně vedle tyče. Kosořický gólman kryl i dobrou střelu z pravé strany a tak rozhodnutí přišlo v 90. minutě. Kortus se chystal rozehrát, v tom však zazněla píšťalka hlavního arbitra, který neprávem nařídil nepřímý volný kop za porušení šestivteřinového pravidla a domácí Bobek bez slitování vystřílel Rožďalovicím tři body.

• Branky: 90. Bobek
  • Rozhodčí: ---
  • Kosořice:
  • Kortus - Sedláček, Šafář, Dědek, Antoš - Hrechko, Bejda, Boháček, Voleman - Macháč (83. Štecher), Darmoš

:: Fotky ze zápasu ::

Trnavan Rožďalovice - Sokol Kosořice 1:0