Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Série porážek pokračuje
Vydáno dne 15. 04. 2007 (632 přečtení)

Zápas třináctého s druhým týmem skončil pro domácí smolně. Kosořice po prohraném utkání klesly na čtrnáctou pozici.

Sokol Kosořice - Sparta Kutná Hora  0:1 (0:0)

Utkání začalo ve svižném tempu, kdy se hrálo převážně na polovině hostí. V osmé minutě po opakovaném rohovém kopu se do míče opřel Hrechko, střela však byla zablokována obranou. Tentýž hráč přihrával z pravé strany na nabíhajícího Darmoše, k němuž míč ale nedorazil. Další střela z dálky následovala ve 23. minutě z kopačky Darmoše. Hráči Kutné Hory zaměstnali Kortuse až ve 37. minutě, ale hlavička Janovského mnoho škody nenadělala. Ve 45. minutě rozehrál standartní situaci Šafář nakrátko na Bejdu, jehož pěkná střela skončila pouze v náručí gólmana.

Po odehrání několika vteřin druhého poločasu se ve slibné šanci ocitl Auer, kosořický brankář byl na místě. Domácí odpověděli akcí Kořínka, který si vyměnil míč s Bejdou a v dobré pozici promeškal správný okamžik ke střele. V 56. minutě proměnil centr ve vedoucí branku kutnohorský Šváb, kdy se sám ocitl před Kortusem. Vyrovnání bylo blízko o deset minut později. Načasovanou přihrávku od Bejdy nasměroval Darmoš do brankáře a odražený míč prvně jmenovaný nastřelil pouze do tyče. V dalších šancích neuspěli domácí Hrechko a na straně Kutné Hory Štainz a Churavý. Kosořice hrály v závěru utkání vabank, což využívali hosté k brejkům. Většina naštěstí končila v ofsajdové pasti. Jedna však nevyšla a Šváb přihrál před branku volnému Štainzovi, kterému však míč utekl. Dvě minuty před koncem po přihrávce Boháčka se ve vyložené šanci neprosadil Kořínek a tři body si tak domů odváží hráči z Kutné Hory.

• Branky: 56. Šváb
  • Rozhodčí: Macháček - Bartůšek, Kaucký
  • Kosořice:
  • Kortus - Bašus, Šafář, Dědek, Sedláček (80. Voleman) - Hrechko, Boháček, Bejda, Antoš - Kořínek (90. Černý), Darmoš

:: Fotky ze zápasu ::

Sokol Kosořice - Sparta Kutná Hora 0:1
    FK Libodřice - SK Bakov nad Jizerou 3:0
    Trnavan Rožďalovice - FK Kunice 1:1
    FC Graffin Vlašim "B" - Bohemia Poděbrady 1:1
    Mnichovohradišťský SK - FK Litol 0:1
    SK Sokoleč - SK Chocerady 1:0
    Karbo Benátky n/Jizerou - Metaz Týnec n/S. 3:2