Datum: 06. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Jednoznačná výhra ve prospěch kosořické rezervy
Vydáno dne 13. 05. 2007 (618 přečtení)

Kosořice "B" - Luštěnice "B" 5:1 (3:0)
Branky: 13., 41. Vavrik, 44. Grus, 68. Tětek, 69. Pavlíček - 89. Boháček
Sestava: Beňo - Bešík, Poslt, Lener, Drahota (46. Macháč) - Tětek, Dušička, Grus, Vízek - Vavrik, Pavlíček.

Kosořice výrazně zahrozily již ve 2. minutě, kdy po rohu Vavrika hostující brankář jen se štěstím vyrazil střelu ze skrumáže. Kosořicím se dařila souhra ve středu hřiště a svého soupeře jasně přehrávaly. Další šance nevyužili Vízek, který po nahrávce Dušičky mířil těsně vedle. Dále pak aktivní Vavrik, kdy po odraženém míči z dvaceti metrů těsně minul luštěnickou svatyni. Neuspěl ani Grus z trestného kopu. Domácí Vavrik se dočkal branky ve 13. minutě. Celou akci vypracoval Tětek. Z pravé strany přes tři hráče zatáhl balón do vápna a naservíroval míč skórujícímu Vavrikovi 1:0. Hráči Luštěnic se poprvé odvážili ke střele v 16. minutě. Štěstí neměli ani ve 22. minutě, kdy si na centr z pravé strany naskakoval hostující útočník. Na druhé straně předložil Vavrik míč volnému Pavlíčkovi, ten však nastřelil pouze brankáře. Poté se do dvou příležitostí dostal rychlonohý Grus. Ve 31. minutě po přihrávce Bešíka se se štěstím dostal před gólmana, ale mířil vedle levé tyče. V druhém případě střílel zpoza vápna nad. Tentýž hráč připravil pro spoluhráče druhou branku. Ve 41. minutě zatáhl míč do vápna a nahrál Pavlíčkovi. Ten nastřelil pouze obránce, odražený míč nechytatelnou střelou dopravil do sítě Vavrik. Ve 45. minutě se Luštěnice vrhly do útoku, ale zapomněly na zadní řady. Přes půl hřiště unikající Grus zakončil tentokrát přesně 3:0.

Druhý poločas pokračoval v režii domácích. V 51. minutě Posltův dlouhý pas zpracoval Tětek a jeho střelu brankář vyrazil na rohový kop. V 68. minutě přidali domácí čtvrtou branku. Dušička místo zakončení přihrál lépe postavenému Tětkovi, kterému stačilo nastavit nohu. Pátý zářez přidal o minutu později Pavlíček. Ten dostal kolmici za obranu a po kličce brankáři už měl snadnou úlohu. Kosořice ještě spálily několik šancí, poslední slovo měl hostující Boháček. Střela z přímého kopu skončila až za Beňovými zády.

( Celý článek | Autor: ada.cz | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )