Datum: 06. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Ze Sokolče se body vozí těžko
Vydáno dne 12. 08. 2007 (1261 přečtení)

S výraznou posilou přijeli hráči Kosořic do Sokolče. Po krátké odmlce Standa Bejda opět oblékl černobílý dres.

SK Sokoleč - Sokol Kosořice  2:1 (2:1)

Skóre utkání se měnilo již po deseti minutách hry. Domácí rychlou narážečkou na hranici vápna rozebrali soupeřovu obranu a nekompromisní střelou rozjásal fanoušky Karela. O čtyři minuty později mohlo být vyrovnáno. Dlouhý pas V.Sedláčka podržel Kořínek pro Bejdu. Ten našel Hrechka, který však nastřelil pouze gólmana. V 18. minutě Bejda opět oslovil Hrechka. Po vyhraném souboji přihrál Dědkovi, ale ten trestuhodně přestřelil odkrytou branku. Kosořická branka byla v ohrožení o deset minut později. Černý nedoskočil na centr a Kára naštěstí hlavičkoval vedle. Přestřelka šancí pokračovala. Ve 33. minutě aktivní Bejda zatáhl míč do vápna a jako na podnose ho předložil Dědkovi. Hostující útočník už mířil přesně, ale gól nebyl pro sporný ofsajd uznán. "Domácí" rozhodčí J.Svoboda, jehož výroky už Kosořice podruhé poškodily, otočil faul a daroval tak Sokolči standartní situaci. K té se postavil Karela a parádní bombu poslal pod břevno - 2:0. Hosté i přes nepřízeň sudích byli v závěru prvního dějství nebezpečnějším týmem. Ve 39. minutě mířil Bejda z trestného kopu těsně vedle. Ještě v téže minutě hlavní arbitr nepochopitelně neodpískal pokutový kop za faul brankáře Podrazského na Boháčka, jenž mohl zakončovat do prázdné branky. Hosté nakonec dokázali snížit. Fungující spolupráce Bejda - Hrechko zabodovala i tentokrát. Pohotovou přihrávku mezi obránce již Hrechko zužitkoval. Ve 42. minutě Bejda po spolupráci s Miškovským a Kořínkem nádhernou ranou vyzkoušel sokolečského brankáře.

Druhý poločas pokračoval v nastoleném tempu. Dvě minuty po hvizdu nebezpečně hlavičkoval Kára. Na druhé straně se čistě zmocnil míče Bejda a volný Dědek pálil těsně levé šibenice. Ve 49. minutě přehodil vybíhajícího Majzlana Houška, i on však mířil nepřesně. To, co hlavní sudí neodpískal Kosořicím, pískl proti nim. V 56. minutě se k zemi poroučel domácí útočník a hostující fanoušci jen nechápavě koukali, jak si Karela staví míč na značku pokutového kopu. Exekutor tuto šanci po právu neproměnil, mířil vedle. Poté se již hrálo převážně na půli Sokolče. V 73. minutě se střídající Darmoš probyl až před branku, kde ztroskotal až na vybíhajícím gólmanovi. S dorážkou neuspěl ani Kořínek. O čtyři minuty později předvedli pěknou akci Grus s Kořínkem. Prvně jmenovaný si v poslední chvíli dal míč daleko od nohy a Podrazský ho skryl ve své náruči. Domácí v závěru zahrozili pouze jednou. Ve skrumáži těl se hlavička odrazila od břevna a druhé zakončení bravurně zlikvidoval Majzlan. V poslední šanci už Macháč skóre nezměnil. V 88. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující Grus. Rozhodčí poté ukončil utkání ještě před uběhnutím řádné hrací doby a to se minimálně čtyřikrát střídalo.

• Branky: 10. a 35. Karela - 40. Hrechko
  • Rozhodčí: Svoboda J. - Benák, Kratochvíl