Datum: 06. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * "B" mužstvo si v úvodu sezóny otevřelo střelnici
Vydáno dne 03. 09. 2007 (1115 přečtení)

Kosořice "B" - Luštěnice "B" 8:1 (2:1)
Branky: 2x Voleman, Dušička, Tětek, Lener, Láďa Hájek, Lukáš Hájek, Poslt - Steklý
Sestava: Beňo - Bešík, Poslt, Vítek, Pavlíček - Tětek, Lener, Dušička (72. Lukáš Hájek), Vavrik - Antoš (46. Voleman), Láďa Hájek (64. Vízek)

Utkání začalo pro domácí dobře. Již po pár minutách hry se trefil Dušička. Soupeř odpověděl ve 22. minutě. Po nedorozumění v obraně se prosadil Steklý. Vedení kosořickým barvám vrátil Tětek. Další gól mohl přidat Vavrik, luštěnického brankáře však zachránila tyč. Poslední šance prvního poločasu začala spoluprací Dušičky s Antošem. Druhý jmenovaný hledal volného Vavrika, přihrávku ale na poslední chvíli zmařil hostující obránce.

Do druhého poločasu naskočil místo Antoše Voleman. Ten byl hned u brankové příležitosti. Gólmana bohužel nepřehodil. O minutu později se Kosořice už radovaly. Tětkův vysoký míč obránce neodehrál a Lener snadno překonal strážce branky. Poté se do šance nachomýtl i hostující útočník, vyběhnuvšího Beňa nepřekonal. V 55. minutě z akce Tětka s Volemanem těžil Láďa Hájek, který už střílel do prázdné brány. O tři minuty později po rohovém kopu Vavrika hlavičkoval těsně vedle Tětek. Kosořice byly při chuti. Voleman viděl opět gólmana před brankovou čárou a tentokrát ho už úspěšně přeloboval. V 62. minutě souhra Volemana s Tětkem prvně jmenovaný umístěnou střelou přidal šestý gól domácích. Z ojedinělé šance Luštěnic ztroskotal útočník opět na Beňovi. Na druhé straně se prosadil střídající Lukáš Hájek. Trefil se přesně mezi gólmanovy rukavice a břevno. Poté sami před brankářem neuspěli Hájek ani Pavlíček. V 83. minutě Voleman s Posltem předvedli, proč je v jednoduchosti krása. Rychlou souhru zakončil druhý jmenovaný střelou do horního růžku. V závěru zápasu mohli domácí přidat ještě nějaký ten gól, skóre se již nezměnilo.

( Celý článek | Autor: ada.cz | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )