Datum: 06. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Z Kutné Hory bez bodu
Vydáno dne 11. 09. 2007 (684 přečtení)

V Kutné Hoře jsme nedokázali proměnit řadu šancí, proto se vracíme s "nulou".

Kutná Hora - Sokol Kosořice  1:0 (1:0)

Domácí v úvodních minutách začali aktivně, chvílemi až agresivně, což vyvrcholilo žlutou kartou pro domácího kapitána Churavého. Po neplodném úvodním náporu domácích měl v 17. minutě první velkou šanci Milan Dědek, ke kterému se odrazil tečovaný míč po střele Aleše Kořínka, ten jej poslal ale pouze do rukavic brankáře. Otřepané "nedáš, dostaneš" se potvrdilo hned vzápětí, kdy jsme inkasovali jedinou branku utkání ze standartní situace. Hlavou se prosadil trestuhodně neobsazený Jiří Štainz. Po zbytek utkání jsme byli již jednoznačně lepším týmem a vypracovali si několik brankových příležitostí, ve kterých se bohužel neprosadili Darmoš, Dědek, Grus, Bejda, Sedláček Vl. a především Kořínek, který měl příležitostí ke skórování hned několik. Domácí hrozili jen z brejkových situací. Po jedné z nich nastřelili tyč naší branky. Za nasazení, bojovnost a snahu je třeba celému mužstvu poděkovat a nutno zmínit, že hráči, kteří v průběhu utkání nastoupili, odvedli velký kus práce a vůbec se naztratili.

zdroj: Zahrada
  • Branky: 11. Jiří Štainz
  • Kosořice: Majzlan - Štecher, Černý, Boháček, Sedláček M.-Grus (78. Bašus), Sedláček Vl., Bejda, Kořínek - Darmoš (65. Voleman), Dědek (56. Macháč)

( Celý článek | Autor: Brousek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )