Datum: 03. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Zápas v Brandýse má výkop již dopoledne
Vydáno dne 20. 09. 2007 (1167 přečtení)

Po dvou těsných porážkách se Kosořice usadily na čtrnácté pozici s pouhými pěti body. Náš další soupeř je naopak v horních patrech tabulky. Brandýs nad Labem je po sedmém kole na čtvrté příčce se ziskem třinácti bodů. Tento celek, loňskou sezónu hrající krajský přebor, si ze hřiště Teplýšovic odvezl hubenou výhru 1:0. Za to hráči Kosořic doma nestačili na Uhlířské Janovice, které nám tak vrátily loňskou porážku. To jsme dokázali i v oslabení vstřelit vítěznou branku na 2:1. V uplynulém kole se o branky domácích postarali Kořínek s Antošem.
Sobotní utkání můžete shlédnout na hřišti v Brandýse nad Labem od 10:15. Trenér už může počítat s Hrechkem, kterému v minulém kole vypršel disciplinární trest. Kosořický lodivod může počítat i s V. Sedláčkem.

( Autor: ada.cz | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )