Datum: 06. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Hráči Kosořic Petýrkův hattrick nedohnali
Vydáno dne 23. 09. 2007 (685 přečtení)

Kosořice se po další těsné porážce propadly na samé dno tabulky.

FK Brandýs n/Labem - Sokol Kosořice  3:2 (3:1)

Zápas týmů z opačného pólu tabulky vyzněl v úvodu lépe pro domácí. Středem hřiště si to do palebné pozice namířil Petýrek. Vyražený míč gólmanem ještě sám doběhl a pohodlně skóroval. Ve 31. minutě to bylo již o dvě branky. Po rohovém kopu se u zadní tyče prosadil opět nekrytý Petýrek. Do hry mohl hosty vrátit o minutu později Bejda. Po Antošově vysunutí našel V.Sedláček přesně kosořického špílmachra. Ten z dobré pozice mířil pouze do brankářových nohou. Snížit se nepodařilo ani Hrechkovi, který po centru Darmoše poslal míč z jedné vysoko nad. Tentýž hráč se dočkal ve 45. minutě. Dostal přihrávku mezi dva obránce a střelou k levé tyči snížil na rozdíl jediné branky. Tím však první poločas neskončil. V nastaveném čase získali domácí ve středu hřiště míč. Po přihrávce přes celé vápno završil Petýrek na zadní tyči svůj hattrick.

Do druhého dějství Kosořice nastoupily s novým útočným duem, první příležitost byla však na kopačkách hráčů Brandýsa. Tvrdou střelu ze standartní situace ale Kortus skryl ve své náruči. V 62. minutě se ve stoprocentní šanci ocitl střídající Dědek. Po pěkné přihrávce V.Sedláčka však mířil těsně vedle. Kosořický útočník neuspěl ani vzápětí. Bejdův centr nedokázal v obtížné situaci lépe umístit. V 70. minutě mohli skórovat i domácí, ale hráč u zadní tyče na míč naštěstí nedosáhl. O dvě minuty později se pěkně uvolnil středopolař Brandýsa. Jeho střelu zastavila až boční síť Kortusovy branky. Domácí záložník se opřel do střely i v 75. minutě. Nádhernou střelu kosořický brankář vyrazil na rohový kop. V 82. minutě dokázali hosté opět snížit. Bejda přihrál do vápna, kde míč Dědek pustil V.Sedláčkovi. Ten ho vrátil prvně jmenovanému, který technickou střelou mířil přesně k pravé tyči. Ihned po vstřelení branky šel Macháč pro míč, ale byl atakován domácím gólmanem. Hlavní sudí však viníkovi ukázal pouze žlutou kartu. Kosořice vycítily šanci na bodový zisk. V 85. minutě se míče zmocnil Kořínek. Na pravé straně našel volného Bejdu, který zkusil přelobovat vybíhajícího brankáře. To se mu bohužel nepodařilo a gólman si míč snadno stáhl ze vzduchu. Na druhé straně šel sám na Kortuse domácí záložník. Hostující brankář zasáhl na výbornou a šanci zlikvidoval. V závěrečných minutách už se stav na ukazateli nezměnil.

• Branky: 20., 31. a 45.(+1) Petýrek - 45. Hrechko, 82. Bejda
  • Rozhodčí: ---
  • Kosořice: Kortus - Miškovský, Černý, Boháček, Antoš - Grus (46. Macháč), V.Sedláček, Bejda, Kořínek - Hrechko, Darmoš (46. Dědek)

:: Fotky ze zápasu ::

FK Brandýs n/Labem - Sokol Kosořice 3:2