Datum: 06. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Poslední utkání podzimu vítěze nemělo
Vydáno dne 29. 10. 2007 (755 přečtení)

Kosořice "B" - Bezno "B" 1:1 (0:1)
Branka: Tětek
Sestava: Beňa - Bešík, Tětek, Vítek, Ešler (60. Cerman) - Pavlíček, Vavrik, Sedláček, Vízek - Láďa Hájek (80. Lukáš Hájek), Darmoš

Po deseti minutách hry v utkání druhého se sedmým nebezpečně z dálky střílel Vítek. Za deset minut si do hostujícího vápna naběhl Sedláček. Přehodil brankáře, ale i jeho branku. Prozatím největší šanci spálil Vízek, když po úniku obránci mířil z dobré pozice velmi nepřesně. Skóre se kupodivu měnilo na druhé straně. Centr z pravé strany Beňa nezachytil a Podzimek zakončoval do odkryté branky. Kosořice pokračovaly v ofenzivním tažení. Darmoš po přihrávce od Sedláčka tvrdou střelou našel pouze připraveného gólmana. Poté následovaly tři rohové kopy. Poslední našel hlavu Pavlíčka, který však stoprocentní příležitostí pohrdl.
Bezenští odstartovali druhé dějství. Střelu společnými silami zlikvidovali brankář s břevnem. Pěknou akcí se ve 48. minutě blýskli Hájek s Pavlíčkem za přispění Bešíka. Prvně jmenovaný mířil dobře, gólman byl však pohotový. Zatím jediný střelec utkání stav nezměnil v 53. minutě. Přihrávku proti noze poslal těsně nad. O tři minuty později střílel Hájek a dobíhající Pavlíček brankáře také nepřekonal. Nevedlo se ani hostujícímu stoperovi. Ten po rohovém kopu hlavičkoval vedle. Kosořice odpověděly Darmošovou střelou. Vyražený míč nikdo z domácích už nedoběhl. V 77. minutě mohli hráči Bezna rozhodnout o své výhře. Po pěkném uvolnění udělal definitivní přítrž této akci Beňa. V 84. minutě hostující hráč počastoval rozhodčího nemístnými poznámkami a musel předčasně do kabin. Přesilovou hru Kosořice využily již za dvě minuty. Vavrikův přímý kop usměrnil za gólmanova záda Tětek. Víc už domácí nestihli a zápas ta skončil smírně.

[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5