Datum: 06. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Druhý přípravný zápas
Vydáno dne 18. 02. 2008 (774 přečtení)

Kosořice - Dlouhá Lhota 2:1 (1:1)
Branky: Antoš, Miškovský
Sestava 1. pol.: Briestenský - Grus, Boháček, Dědek, Antoš - Michal, Sabol, V. Sedláček, Miškovský - Kořínek, Darmoš
Sestava 2. pol.: Briestenský - Štecher, Boháček, Dědek, Antoš (Hruška) - Bašus, Sabol, V. Sedláček, Voleman - Macháč, Miškovský

Kosořice se ve druhém přípravném zápasu utkaly se současným lídrem okresního přeboru. Hosté z Dlouhé Lhoty ukázal, že jsou po zásluze ve vedení v nejvyšší fotbalové soutěži mladoboleslavského svazu. První branku utkání vstřelil Antoš po narážečce se spoluhráčem. Dlouhá Lhota vyrovnala po chybě ve středu hřiště. Sólo zakončil hostující útočník na výbornou. Do konce poločasu trefil ještě hostující hráč břevno.
Do druhého poločasu udělal trenér Mašek řadu změn. Střídající Bašus hned na začátku vystrašil brankáře Lhoty. Nepovedený centr skončil na tyči. Hráči Dlouhé Lhoty odpověděli obdobným způsobem. Osamocený hráč překonal gólmana, ale míč zastavila tyč. U mnoha nebezpečných akcí Kosořic byl Bašus. Jako například při střele ve vápně, kterou nakonec zblokoval obránce. O pár minut později se před Pokorným objevil Macháč. Brankář ho však vychytal. Po přihrávce do lajny centroval Bašus. Po následné skrumáži Miškovský zakončil do prázdné branky. V poslední vážnější akci po dlouhém pasu hlavičkova Bašus do vápna, kde střelu Macháče bravurně vyrazil Pokorný.