Datum: 07. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Poslední přípravné utkání
Vydáno dne 09. 03. 2008 (722 přečtení)

Kosořice - Loučeň 2:2 (1:1)
Branky: Michal, Sabol
Sestava 1. pol.: Kortus - Bašus, Sedláček, Boháček, Štecher - Michal, Sabol, Antoš, Kučera - Kořínek, Miškovský
Sestava 2. pol.: Briestenský - Bašus, Sedláček, Boháček, Hruška - Michal (60. Darmoš), Sabol, Antoš (55. Dědek), Miškovský (55. Macháč) - Kořínek, Kučera

V generálce na jarní část sezóny se střetli soupeři, jejichž hlavním úkolem v mistrovských bojích bude záchrana I.B třídy, respektive I.A třídy.
V kosořické sestavě se představil benátecký Kučera, jehož hostování u nás je na dobré cestě. Utkání začalo šancí Sabola. Po pěkné přihrávce však mířil vedle. Pod další hezkou akcí se podepsali Kořínek s Miškovským. Druhý jmenovaný po úniku z levé strany zacílil mimo branku. Kosořice dále zkoušeli štěstí převážně ze střední vzdálenosti. Střelecké pokusy Kořínka, Antoše i Sabola změnu skóre nepřinesly. Kýžený gól se dostavil ve 38. minutě. Kučera přihrál do běhu Kořínkovi. A i když mu gólman skočil pod nohy, stihl přihrát před branku, kde číhal pohotoví Michal. Soupeři stačilo na vyrovnání sedm minut. Kunc přiťukl Štěpánkovi, kterého zastavil brankář. Míč se však k loučeňskému útočníkovi vrátil a před odkrytou brankou nezaváhal.
Vedení na stranu Kosořic vrátil Sabol. Po Miškovského střele poslal vyražený míč k tyči. Vyrovnání málem soupeřil daroval kosořický obránce. Remíza se stala aktuální až v 65. minutě. Štěpánek zachoval chladnou hlavu a přesnou ranou dal výsledku definitivní podobu. Pět minut před koncem hlavičkoval Macháč těsně před gólmanem nad.