Datum: 06. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Darmošův hattrick pomohl zvrátit vývoj utkání

Branky: 48. Černý, 54.(pen.), 80.(pen.) a 89. Darmoš
Kosořice "B": Beňa - Bešík, Vítek, Černý, Drahota (46. Ešler) - Pavlíček, Lener, Vavrik, Vízek (46. Haják) - Kalina, Darmoš
Kochánky: Chramosta - Miler, Křivánek, Cielecký, Haspeklo - Urban, Milan Vaňousek (58. Walter), Ondřej Vaňousek, Vladyka - Pexa, Roudnický

Kosořice po pěti porážkách v řadě přivítaly na domácím hřišti osmé Kochánky.
Za úmorného vedra začala obě mužstva aktivně. Už v osmé minutě otevřel skóre hostující Cielecký. Obdržená branka Kosořice správně nabudila, v koncovce však hráči tápali. Darmoš a Pavlíček z dobrých pozic mířili vedle. Černého hlavičku po standardní situaci Lenera vyrazil gólman na rohový kop. Střeleckou impotenci domácích mohl potrestat v šestnácté minutě Pexa, který po uvolnění mířil pouze do brankáře. Šance postupně odeznívaly díky nepřesnostem ve finální fázi. Za zmínku stojí ještě akce Kosořic. Černý centroval, ale Pavlíček hlavičkoval vedle. Před koncem prvního poločasu doporučoval místní divák hráčům Kochánek, aby vstřelili ještě jednu branku nebo ve druhém poločase Kosořice udeří.

Hostující tým si jeho slova k srdci nevzal, jelikož domácí po třech minutách hry vyrovnali. Gólman si šel pro dlouhý pas, obránce však na křiknutí Chramosty nereagoval a hlavičkoval k Černému, který pohodlně skóroval do prázdné branky. Změna stran kosořické rezervě jenom prospěla. Územní převahu domácí zužitkovali v 54. minutě. Střídající Hájek přiťukl Černému, jehož akci ukončil rukou hostující obránce. Nařízenou penaltu se štěstím proměnil Darmoš - 2:1. Také v 70. minutě našli Hájek s Černým společnou řeč, ale druhý jmenovaný mířil pouze do brankáře a dorážející Hájek zase nad. Hráči Kosořic se stále více tlačili k pokutovému území soupeře, občas však zapomněli na zadní vrátka. Hosté Beňa ale vážněji neohrozili. Naopak gólman Kochánek musel být neustále v pohotovosti. Po centru Darmoše a střele Pavlíčka zasahovat nemusel. V 77. minutě si Černý obhodil posledního obránce, který ho následně fauloval. Po zásluze tak viděl v rukou hlavního arbitra červenou kartu. V 80. minutě kosořický Darmoš zamotal obráncům hlavy a poté byl faulován. Sám postižený je ujal pokutového kopu, tentokrát nekompromisní ranou zvýšil vedení svého týmu. Pár vteřin před koncem rozjel pěknou akci Bešík. Jeho přihrávku adresoval Černý Darmošovi, který střelou k tyči završil svůj hattrick.

Rohodčí: Hloucal