19.7. So 10:30 Kosořice - Byškovice/Neratovice 1:4 I.A tř.
20.7. Ne 17:30 Kosořice - Čejetice 2:2 I.A tř.
26.7. So 17:30 Kosořice - Pěčice 4:2 okresní př.
2.8. So 17:30 Kosořice - Benátky n/Jizerou 3:3 krajský př.
9.8. So 17:00 Kosořice - Ostrá zrušeno I.B tř.
16.8. So 17:00 Kosořice - Polaban Nymburk "B" 0:3 I.B tř.

Kosořice v prvním přípravném utkání přivítaly na domácím hřišti tým Neratovice/Byškovice, kterému v uplynulém ročníku I.A třídy o jediný bod utekl postup do krajského přeboru. Od začátku zápasu toho k vidění moc nebylo. Až po dvaceti minutách hry se po rohovém kopu hra rychle přesunula až před Kortusovu branku. Zde se opět míče zmocnili domácí a po Bašusově centru prodloužil hlavou Darmoš na Vavrika. Od něj se míč opět vrátil k Darmošovi a ten už bezpečně prostřelil beky na brankové čáře. S přibývajícím časem se začal stále více osmělovat i soupeř. Ve 31. minutě jejich snahu zastavilo břevno, o devět minut později už se hosté radovali po přímém kopu a dorážce z bezprostřední blízkosti.
Po změně stran se na hřiště dostali všichni hráči z lavičky a hráči Neratovic/Byškovic měli rázem daleko více ze hry než v prvním dějství. Už po pěti minutách hry po chybné rozehrávce mířil osamocený hráč vedle. V 60. minutě Štecher zastavil míč rukou před brankovou čárou a soupeř z penalty otočil na 1:2. I zbývající dva góly padly po chybách z kosořických kopaček a utkání tak skončilo vítězstvím favorita 1:4.
Branka: Darmoš
Sestava 1.pol.: Kortus - L. Bašus, Poslt, Vítek, Štecher - Sedláček, Antoš, Černý, Adámek - Vavrik, Darmoš
Sestava 2.pol.: Kortus - Sedláček, Poslt, Boháček, Štecher - Vízek, Antoš, Černý, Vavrik - M. Bašus, Lener

O tomto víkendu Kosořice sehrály na domácím hřišti ještě jedno přípravné utkání. V nedělním pozdním odpoledni změřily síly s Čejeticemi. Trenér Mašek v tomto zápasu, oproti sobotnímu duelu, prostrádal několik hráčů.
Hosté měli od úvodního hvizdu územní převahu, ale gólově to nevyjádřili. Kosořice se do ojedinělé nebezpečné situace dostaly zásluhou Boháčka ve 24. minutě. Po jeho vysunutí mířil Darmoš pouze do brankáře.
Na začátku druhého poločasu se domácí ujali vedení. Po Navrátilově ruce se z pokutového kopu nemýlil Darmoš. Hosté ale odpověděli v 55. minutě, když využili otevřená vrátka v kosořické obraně. Kosořice pak soupeře několikrát pozlobily, ale když své sólo nevyužil Lener, udeřily Čejetice. Po chybné rozehrávce fauloval brankář pronikajícího hráče a pokutový kop bezpečně proměnil Blažek. Kosořice v 90. minutě výsledek upravily na konečných 2:2. Na Bešíkův centr obránce nedosáhl a Darmoš pod hostujícím brankářem vstřelil během dvou dnů už svou třetí branku.
Branky: 2x Darmoš
Sestava: Majzlan - L. Bašus (48. Bešík), Boháček, Vítek (75. Hájek), Štecher - Grus, Adámek, Antoš, Vavrik - Darmoš (60. M. Bašus), Lener (70. Vízek)
Kosořice poprvé v přípravě nastoupily proti soupeři z nižší soutěže. Pěčice však dlouho vzdorovaly a kosořické vítězství se nerodilo lehce. V prvním poločase se před oběma brankami dlouho nic nedělo a diváci první branku viděli až před odchodem do kabin. Po špatném odkopu obránce se Darmoš se štěstím dostal až do vápna, kde našel nabíhajícího Gruse - 1:0. Odpověď hostí přišla po pěti minutách hry. Po ztrátě míče se před Kortusem ocitl volný hráč a ten nezaváhal.
Ve druhém poločase Kosořice tápaly, dost nepřesných přihrávek a opětovné získání míče je v horkém odpoledni stálo dost sil. To se potvrdilo při gólu soupeře. Pěcický hráč doslova prolétl kolem obránců a s přehledem skóroval. Kosořice se oklepaly po učebnicové akci na jeden dotek, kdy přesně mířil Grus. Další branku přidal domácí Štecher. Z dobrých třiceti metrů vyslal vizitku gólmanovi, který se však natahoval marně. O poslední zásah se postaral Grus poté, co důrazným napadáním donutil brankáře k chybě a do prázdné branky stanovil na konečných 4:2. V samém závěru zápasu se smolně zranil kosořický Bešík, který nakonec opustil hřiště na nosítkách s bolestivým výrazem v obličeji. Snad jeho zranění nebude vážné...
Branky: 3x Grus, Štecher
Sestava: Kortus (46. Majzlan) - Pavlíček, Poslt, Vítek (46. Vízek), Štecher - Grus, Sedláček, Černý, M. Bašus - Vavrik (25. Bešík), Darmoš
Omlouvám se, ale osobně jsem na utkání bohužel nebyl...
Branky: Boháček, Vavrik, Poslt
Generálka na 1. mistrovské utkání se Skalskem se našemu celku vůbec nepovedla. Domácí tvořili velké množství chyb zejména při hře "dozadu". A efektině hrající "B" mužstvo Polabanu toho dokázalo zejména ve druhém poločase využít a zvítězilo v poměru 0:3 po poločase 0:1.
Sestava 1. pol.:Kortus - Poslt - Štecher, Boháček, Sedláček - Adámek, Černý, Voleman, Antoš - Mezera, Grus
Sestava 2. pol.:Kortus - Poslt - Štecher, Vítek (70. Mezera), Bašus - Vavrik, Sntoš, lener, Macháč - Mezera (60. Roleník), Darmoš