Datum: 05. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Kosořice během osmi minut otočily nepříznivý stav
Vydáno dne 24. 08. 2008 (1152 přečtení)

Kosořice po několika letech v I.A třídě opět mohly porovnat kvalitu této soutěže s I.B třídou. Na úvod je čekalo Skalsko.

Sokol Kosořice - SK Skalsko  4:3 (1:2)

Start ovšem nebyl zrovna podle jejich očekávání. Již v šesté minutě otevřel skóre Šťastný, který úspěšně zakončil své sólo. Domácí odpověď přišla velmi rychle a o minutu později po Antošově přihrávce vymetl pavouky z Vernerovy branky Mezera. Ofenzivní choutky měla obě mužstva i nadále. V 16. minutě po centru Gruse hlavičkoval Darmoš z nadějné situace vedle. Naopak hráči Skalska šli opět do vedení. Na polovině hřiště faulovaný Šťastný pokračoval v akci, kterou nedokázali domácí hráči zastavit a hostující kapitán se ani podruhé nemýlil. Kosořice se opět snažily rychle vyrovnat. Zejména agilní Grus zásoboval svými centry spoluhráče ve vápně. Darmošovi však střela nesedla, Mezera hlavičkoval vysoko nad a Bašus našel pouze připravenou náruč hostujícího gólmana.

Domácí zaspali i úvod druhého poločasu a osamocený Šťastný přehozením brankáře dovršil svůj hattrick. Oba gólmani si poté na několik minut odpočinuli a vážnější příležitost se zrodila až v 66. minutě, ale tentokrát Šťastný mířil nepřesně. Patnáct minut před koncem vykřesal jiskřičku naděje domácí Mezera, když po přesně načasované přihrávce a obhození brankáře snížil na rozdíl jediné branky. Kosořice poslaly do útoku čerstvé síly, což se jim zúročilo v 81. minutě. Po nepovedené střele Sedláčka napřáhl Macháč a bylo vyrovnáno. Domácí ještě více přidali a hráči Skalska se rázem začali bát i o remízový bod. Netrvalo to ani dvě minuty a obranný val hostí byl opět prolomen. Standardní situaci Gruse vrátil Boháček před branku, kde číhající Bašus završil dokonalý obrat Kosořic.
  • Branky: 7. a 75. Mezera, 81. Macháč, 83. Bašus - 6., 19. a 50. Šťastný
  • Rozhodčí: Kratochvíl - Holý, Šmejkal
  • Kosořice: Kortus - Štecher (26. Sedláček), Poslt, Boháček, Bašus - Grus, Černý, Antoš, Adámek (71. Lener) - Mezera, Darmoš (59. Macháč)
  • Skalsko: Verner - Martinec, Zachrdla, Kvajsar, Holoubek - Brodský (58. Floderman), Zimmermann, Svárovský, Vyšohlíd - Šťastný, Kratochvíl (46. Turek)