Datum: 04. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * I druhé utkání rozhodly Kosořice až v samém závěru
Vydáno dne 30. 08. 2008 (1377 přečtení)

Obě mužstva si v úvodním kole připsala tři body za těsnou výhru, nyní se postavila proti sobě.

Sokol Tišice - Sokol Kosořice  1:2 (1:1)

Na začátku zápasu byli aktivnější domácí, kteří poprvé zahrozili po patnácti minutách hry. Centr z kopačky Štráchala usměrnil Brodský hlavou nad. Kosořický brankář si ostrý zákrok připsal o dvě minuty později, když Klímovu jedovatou střelu vytáhl nad. Z následného rohového kopu se z otočky prosadil Štráchal a Kortus se tentokrát natahoval marně. Obdržená branka vyvedla hosty z úvodní pasivity. Kosořice vážněji prověřily gólmana až ve 25. minutě. Na rohový kop si nejvýš vyskočil Boháček a Karda reflexivně zakročil. Ve 31. minutě si Adámek všiml nabíhajícího Gruse, který přehodil vybíhajícího brankáře a Darmoš do prázdné branky vyrovnal.

Po změně stran si diváci museli na zajímavější situaci počkat až do 67. minuty. Centrovaný míč Kortus vyboxoval k volnému Klímovi, jehož střela těsně minula branku. To bylo na dlouhou dobu vše. Závěr utkání se blížil a oba týmy už myslely na bod. V 87. minutě však hostující Macháč zahrával rohový kop, který překvapivě skončil až za Kardovými zády.

V tomto utkání se činili i arbitři, kteří od úvodního hvizdu posuzovali hru na obě strany stejně, ale hlavně správně.

• Branky: 18. Štráchal - 31. Darmoš, 87. Macháč
  • Rozhodčí: Stádník - Laštovička, Pejša
  • Kosořice: Kortus - Bašus, Černý, Boháček, Sedláček - Grus (90. Vítek), Adámek, Antoš, Macháč - Mezera (90. Voleman), Darmoš (77. Pavlíček)
  • Tišice: Karda - John, Brodský, Holomek, Klíma - Temiak, Štráchal (60. Karlík), Karel Prejzek, Krupička (46. Vítovec) - Brzoň, Tomáš Prejzek