Datum: 05. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Diváci se v derby branek nedočkali
Vydáno dne 05. 10. 2008 (1142 přečtení)

Obě mužstva mohla po zaváhání Luštěnic pomýšlet na vedoucí příčku, ale pouze v případě výhry.

Sokol Kosořice - SK Rejšice  0:0

V úvodu utkání se obě mužstva spíše seznamovala a k první střele se po čtvrthodině hry odhodlal Macháč, jeho pokus zastavila boční síť. Za hosty odpověděl o čtyři minuty později Hanuš střílející zpoza vápna, i v tomto případě brankář zasahovat nemusel. V dalších minutách se hrálo nahoru dolů, ale oběma celkům chyběla finální fáze. V prvním poločase stojí za zmínku vyložená šance Novotného, když si po přesné přihrávce Remsy položil gólmana, ale zamířil vedle. Na druhé straně neodhadl míč z rohového kopu rejšický obránce, Boháček však skóre také nezměnil.

Obraz hry se po změně stran nezměnil. Útočné akce však postrádaly to nejdůležitější - góly. V 54. minutě chyboval hostující obránce a Darmoš před Beranem mířil nad. O minutu později bylo rušno na druhé straně. Kosořická obrana zapomněla na volného Hanuše, kterému na poslední chvíli vypíchl míč Štecher. Na další příležitosti si přítomní diváci museli počkat do 70. minuty, kdy zpoza vápna napřáhl Hruška a pěkná střela o kousek minula cíl. Jak už v tomto zápase bylo zvykem, soupeř opět odpověděl, Černého přihrávku však Darmoš nasměroval vedle. V dramatickém závěru mohla obě mužstva strhnou vítězství na svou stranu. Nejprve v 85. minutě centroval domácí Voleman, ale nekrytý Antoš mířil z dobré pozice pouze doprostřed branky. Příležitost Rejšic snad vyloženější už být nemohla. Míč směřující na velké vápno tečoval Černý přímo k Hruškovi, který obešel brankáře, ale zradila ho koncovka a nastřelil pouze boční síť.
  • Branky: ---
  • Rozhodčí: Cílek - Laštovička, Pejša
  • Kosořice: Kortus - Bašus, Štecher, Boháček, Adámek (86. Sedláček) - Grus, Macháč, Černý, Mezera (73. Voleman) - Antoš, Darmoš (78. Vavrik)
  • Rejšice: Beran - Jon, Rys, Barančok, Šneider - Nastoupil (60. Hruška), Hanuš, Putorík, Prskavec (90. Rys) - Novotný (83. Vít), Remsa