Datum: 05. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Kosořice po vítězství odskočily sousedovi v tabulce
Vydáno dne 12. 10. 2008 (1221 přečtení)

Kosořice zavítaly na hřiště čtvrtého týmu tabulky. Po jednozápasovém trestu se do sestavy vrátil Beran, naopak z různých důvodů chyběli Darmoš,Antoš, Poslt a Vítek.

FK Vysoká - Sokol Kosořice  0:1 (0:0)

Úvod se hrál ve svižném tempu a již po několika vteřinách provětral Kortusovy rukavice Tomáš Skopka. Kosořice na rychlý útok odpověděly nepříjemnou střelou Volemana, který těžil z nepřesného odkopu obránce. Nejblíže gólu byli domácí v šesté minutě. K přímému kopu ze třiceti metrů se postavil Martin Skopka a jeho táhlou střelu zastavilo až břevno. Utkání bylo plné osobních soubojů, čemuž napomáhal i kluzký terén. Tento handicap hostům nevadil ve 36. minutě. Macháčova přízemní střela se odrazila od tyče k Mezerovi, který byl rychlejší než obránce a poslal míč za ležícího Jana Finkouse. Kosořickou radost však zastavil zdvižený praporek asistenta na pomezí, následné protesty na bezbrankovém stavu nic nezměnily.

Ve druhém poločase bylo k vidění také více osobních soubojů než brankových příležitostí. Světlou výjimkou byla akce Vysoké, kdy si na kolmici mezi obránce naběhl Řízek, ale brankář hru dobře přečetl a včasným vyběhnutím změnu skóre nepřipustil. Hráči domácího týmu se prosadili až v 58. minutě, k jejich smůle však míč skončil ve vlastní síti. Grusův centrovaný míč proletěl nad hlavami obránců a odrazil se přímo od nohou překvapeného Fidranta. Hosté se začali více soustředit na obranu, naopak domácí začali více otvírat hru. Nebezpečnější situaci však Kortus řešit nemusel. Rychlé brejky Kosořic a následné střely Berana s Grusem gólem neskončily a hosté si odvážejí tři body.
  • Branky: 58. Fidrant (vlastní)
  • Rozhodčí: Karlík - Procházka, Šuhaj
  • Kosořice: Kortus - Bašus, Štecher, Boháček, Adámek - Grus, Voleman, Černý, Beran (89. Sedláček) - Macháč (90. Pavlíček), Mezera (84. Vavrik)
  • Vysoká: Jan Finkous - Štolba, Možný (78. Štauber), Štěpánek, Fidrant - Řízek (85. Maryška), Nový, Brejša, Martin Skopka - René Finkous, Tomáš Skopka