Datum: 05. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Třetí porážka sezóny se zrodila v Dolním Bousově
Vydáno dne 25. 10. 2008 (1211 přečtení)

Kosořice, podobně jako v minulém utkání, postrádaly hned několik hráčů základní sestavy. K Boháčkovi ještě přibyli Antoš s Černým, naopak uzdravený Grus hrál od úvodních minut.

Dolnobousovský SK - Sokol Kosořice  3:2 (3:2)

Na začátku utkání byli aktivnější domácí, ale bez výraznější šance. Té se dočkali až v sedmnácté minutě a hned se měnilo skóre. Po centru Vynikala předskočil Kubeček gólmana a hlavou uklidil míč do prázdné branky. Neuběhly ani dvě minuty, když si rozhodčí jako střelce druhé branky opět poznamenal Kubečka. Kortus se sice pohotově přesunul k levé tyči, ale precizně zahraný přímý kop nakonec skončil v hostující síti. Obdržené branky trochu Kosořice vyhecovaly a Bašus mohl po rohovém kopu zkorigovat, jeho hlavička z dobré pozice však branku neohrozila. Hosté se do zápasu vrátili o minutu později, kdy Adámek vyslal přesný pas na Gruse, jehož následný centr poslal Darmoš hlavou za Buriánkovy záda. Stejně jako minulé kolo s Kosmonosy nedokázaly Kosořice pokrýt následnou rozehrávku ze středového kruhu a rychlou akci přetavil Šolc ve třetí branku. Hráči Bousova nadále drželi otěže hry ve svých rukách, navíc mohl dorážející Budinský zvýšit vedení svého týmu, střela ale o kousek minula vzdálenější tyč. Ve 36. minutě udeřily Kosořice jako blesk z čistého nebe. Beran po získání míče poslal do běhu Darmoše, který si poradil jak s obráncem, tak i s vyběhnuvším brankářem a snížil opět na rozdíl jediné branky. Ještě v prvním poločase mohlo být vyrovnáno, ale po centru Gruse mířil volný Mezera hodně nepřesně.

Druhý poločas už velkou podívanou nenabídl, za zmínku stojí akce Gruse a Machače. Po narážečce na jeden dotek se však prvně jmenovaný ke střele nedostal, když v pokutovém území na poslední chvíli podklouzl. Domácí se pokoušeli držet míč na polovině soupeře, což se jim převážně dařilo. Kosořice navíc dohrávaly se zraněným gólmanem, který většinu míčů vyrážel jednou rukou. Přesto si v nastaveném čase domácí příznivci řádně oddechli po akci Gruse a následné střele Volemana. Skóre se však už nezměnilo a hráči Kosořic po čtyřech úspěšných kolech odjíždějí poraženi.

• Branky: 17. a 19. Kubeček, 25. Šolc - 24. a 36. Darmoš
  • Rozhodčí: Pixa - Machýček, Vilhan
  • Kosořice: Kortus - Bašus, Štecher, Vítek, Sedláček, - Grus, Machač, Adámek, Beran - Mezera (78. Vavrik), Darmoš (72. Voleman)
  • D. Bousov: Buriánek - Kalivoda, Budinský, Bíšek, Horák - Petr Vynikal, Zahrada, Kubeček (90. Kollátor), Jakubec - Šolc (85. Havel), Vinický (72. Kynčl)