Datum: 05. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Po dvou porážkách přivážejí Kosořice bod
Vydáno dne 08. 11. 2008 (1108 přečtení)

Pro oba brankáře mělo derby zvláštní příchuť. Pokorný nastoupil proti bývalým spoluhráčům a Skalák si odbyl premiéru v kosořickém dresu.

Sokol Dlouhá Lhota - Sokol Kosořice  0:0

Dlouhá Lhota začala aktivněji a jen díky pohotovému zákroku gólmana se skóre neměnilo. O pár minutě později hostujícímu týmu tentokrát pomohlo břevno, následná dorážka Jindřicha Novotného mířila vedle. Tlak domácích neskončil brankou ani po centru Jansíka a hlavičce Javůrka. V dalších minutách hry se taktovky zmocnili hráči Kosořic. Nejprve Macháč přihrál Vavrikovi, jehož střela ve skluzu málem přeletěla brankáře. I Kosořice dokázaly zahrozit z rohového kopu, ale hlavičkující Adámek v obtížné pozici mířil vedle a o pár minut později nedokázal Grusovu přihrávku zkrotit Machač. Domácí odpověděli akcí z levé strany, odkrytou branku však obránce uhájil. Střelci na obou stranách se v prvním poločase neprosadili, i když střelám Jindřicha Novotného, Limra a na druhé straně Gruse moc nescházelo.

Ve druhém poločase se pokračovalo za neustávajícího deště a podobně jako na začátku utkání začali lépe domácí. Kanonýr Limr prošel středem hřiště a přihrál lépe postavenému Javůrkovi, který však na poslední chvíli podklouzl. Podobná situace se zrodila v 60. minutě, tentokrát Limrovu přihrávku nedokázal usměrnit Lukáš Zdobinský. Kosořice oživila až učebnicová akce na jeden dotek, kdy si po narážečce Antoše s Černým do volného prostoru naběhl Grus, ale střela z dobré pozice mu vůbec nesedla. Postupem času bylo jasné, že na těžkém terénu o třech bodech rozhodne jediná branka. Jak se později ukázalo, asi nejblíže k ní měli domácí v 78. minutě. Po centru z pravé strany a následné nepřehledné situaci nastřelil hráč Dlouhé Lhoty pouze tyč. V závěru zápasu mohly rozhodnout i Kosořice, Machačův střílený centr však volný Boháček nasměroval vedle. Když se neujaly ani dva pokusy Darmoše skončilo utkání dělbou bodů.

• Branky: ---
  • Rozhodčí: Hurych - Suchý, Karlík
  • Kosořice: Skalák - Bašus, Štecher, Boháček, Adámek - Grus, Černý, Sedláček (80. Darmoš), Vavrik (66. Voleman) - Machač, Antoš
  • Dlouhá Lhota: Pokorný - Sedlák (58. Ondřej Zdobinský), Lukáš Zdobinský, Šolc, Dubický - Jansík, Kunst, Jan Novotný, Javůrek - Limr, Jindřich Novotný (68. Jenč)