Datum: 05. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Nevydařeným závěrem skončil první poločas sezóny
Vydáno dne 17. 11. 2008 (1336 přečtení)

Kosořice na domácím hřišti čekal poslední zápas podzimu. Po dvou porážkách a jedné remíze jim začali soupeři dýchat na záda.

Sokol Kosořice - TJ Řepín  0:1 (0:1)

Domácí, jako už poněkolikáté, zaspali úvod utkání a po pár náznacích se soupeř poprvé gólově prosadil. Štrupl přenesl hru na nabíhajícího Radu, který po vyběhnutí brankáře chytrým lobem otevřel skóre. Inkasovaná branka Kosořicím paradoxně pomohla a postupem času byli aktivnější než soupeř. Až na pěknou střelu Sedláčka si žádnou šanci nevypracovaly, naopak hosté mohli jít do dvoubrankového vedení. Po Štruplově úniku udělal Paloušek kličku gólmanovi, ale nakonec ho zradila koncovka. S blížící se přestávkou zatlačily Kosořice soupeře k velkému vápnu a ke gólu nechybělo mnoho. Antošova šikovná přihrávka sice našla adresáta, ale Machačovi nakonec míč utekl do zámezí. Tato situace se opakovala i o tři minuty později s tím rozdílem, že Machačovu střelu k tyči vyrazil Peřestý na rohový kop. Ve 43. minutě se oba opět potkali v souboji. Machač sice nedůrazného brankáře přehlavičkoval, obrana mu ale včas pomohla.

Druhý poločas už moc zajímavých situací nenabídl. Kosořickou obranu vystrašil až Štrupl, obránce nakonec od míče nepřetlačil. Hráče Řepína to však mrzet nemuselo, až na hlavičku střídajícího Vítka si Kosořice vážnější příležitost nevypracovaly.

• Branky: 4. Rada
  • Rozhodčí: Šafránek - Černý, Hurych
  • Kosořice: Skalák - Bašus, Černý, Boháček, Adámek - Grus, Sedláček, Antoš, Voleman (75. Vavrik) - Machač, Darmoš (80. Vítek)
  • Řepín: Peřestý - Slepička (90. Škoda), Ondráček, Vaněček, Kraus - Rada, Kratochvíl (58. Šplíchal), Bláha, Kinzl - Štrupl, Paloušek (80. Schönfeld)