Datum: 26. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Hráči si předvánoční čas zpestřili hokejbalem
Vydáno dne 08. 12. 2008 (1369 přečtení)

Fotbalisté Kosořic si už pár týdnů dopřávají zasloužený odpočinek od mistrovských zápasů. Tuto neděli si však dali dostaveníčko v Dobrovicích.

Na hřišti u sokolovny vyměnili travnatý povrch za asfaltový koberec, místo kopaček se chopili hokejek a šlo se na věc. Rozdělení hráčů do dvou týmy bylo opravdu rychlé. První tým si pojmenujme Kosořice/Luštěnice, sem patřili: Drahota, Dvořák, Janů, Machač, Pavlíček, Poslt a Štecher. Druhý celek Kosořice/Dobrovice hrál ve složení: Antoš, Boháček, Grus, Hejdrych, Mates, Mráček a Novák.

Utkání se neslo v přátelském duchu a i když se někteří jedinci vykoupali v louži, náladu jim to určitě neskazilo. Vedení se přelévalo z jedné strany na druhou a hráčům se, i přes velký počet branek, dařilo vést přesný výsledek utkání. Tedy až na závěr, to už pouze znělo: "vedem o pět". Samozřejmě se výsledek neustále měnil, toto číslo se nakonec zastavilo na deseti a vítězem se stalo mužstvo Kosořice/Dobrovice. Takřka dvouhodinový "maraton" skončil kolem nedělního poledne a s největší pravděpodobností se celá akce bude co nevidět opakovat. Poté hráči obou mužstev naskákali do aut a jelo se rychle na oběd. Na některé však ještě čekal pohovor s Policií ČR a cena obědu se nakonec vyšplhala na 200,-- Kč za porušení předpisů. Vzali jsme to s humorem a konečně tedy vyrazili na polostudený oběd.

:: Fotky z této akce ::

[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5