Datum: 23. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Personální změny v týmu
Vydáno dne 03. 03. 2009 (1074 přečtení)

Již za necelý měsíc odstartují mistrovské boje v I.B třídě. Jak už tomu v letní nebo zimní přestávce bývá, došlo v mužstvu k několika změnám.

Nejprve bych rád jménem výboru Sokola Kosořice a určitě i Vás příznivců poděkoval Pavlu Antošovi za předvedené výkony a dobrou morálku v týmu díky jeho neustále dobré náladě a usměvu na tváři. Pavel se rozhodl pokračovat v Dobrovicích, kde bude nastupovat za místní "B" tým ve III. třídě. Tímto mu přeju mnoho úspěchů ve staronovém působišti a aby se mu zranění vyhýbala širokým obloukem.
Na jaře u nás neuvidíme ani dvojici hráčů, kteří v Kosořicích byli na hostování. Antonín Beran a Lukáš Mezera se vrací do mateřských klubů. Realizační tým bohužel opustil Láďa Drahota, jehož tak na lavičce neuvidíme poprvé po více než dvou sezónách. Samozřejmě i Láďovi patří obrovský dík za kus dobře odvedené práce pro kosořický fotbal. Doufám, že v budoucnu bude jméno Ládi opět blíže spojeno s místním fotbalem.

V zimní přestávce však došlo k obousměrným pohybům. Poslední prosincový den skončilo hostování také Martinu Adámkovi, jenž byl kmenovým hráčem SKP Mladá Boleslav. Pozornější z vás si jistě všimli minulého času, výbor Sokola Kosořice nemohl přehlédnout Martinovy výkony a nakonec se jeho přestup podařilo dovést do zdárného konce. Do přípravných utkání pravidelně nastupuje Martin Mosiurczak, jehož jméno není potřeba v našem okrese asi nikterak připomínat. Martin je hráčem Rožďalovic, ovšem na podzim stál na druhé straně barikády, když hostoval v Kosmonosích. Nyní bude do 30. června 2009 oblékat dres Kosořic.

Co se týče hráčů Kosořic, kteří hostovali na podzim v jiných klubech. Milan Dědek bude nadále působit na Loučeni do konce sezóny. Také Aleši Kořínkovi bylo prodlouženo hostování, do 30. června 2009 bude hájit barvy Benátek nad Jizerou. Jediným navrátilcem je Tomáš Majzlan, který od ledna opět trénuje s hráči Kosořic.

Tímto jsme shrnuli všechny známé odchody a příchody. Samozřejmě ještě může dojít k dalším změnám. Řešit by se měl ještě příchod Jardy Michala z Jabkenic a naopak o služby Vlasty Černého se uchází hned několik klubů.