Datum: 05. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Jarní neporazitelnost Záryb skončila příjezdem Kosořic
Vydáno dne 12. 04. 2009 (1341 přečtení)

Po porážce ze Skalska a remíze s Tišicemi přijel tým z Mladoboleslavska do Záryb. Kosořicím tak v jarní části sezóny už scházela pouze výhra. Pokud se však podíváme na bilanci domácích v úvodních dvou kolech jara a přičteme zranění dvou hráčů základní sestavy z tohoto týdne, nevěstilo to pro Kosořice nic dobrého.

Sokol Záryby - Sokol Kosořice  0:2 (0:2)

Na začátku zápasu se do útoku vrhli domácí, ale na menším hřišti si žádnou vážnější šanci nevypracovali. Kosořicím k vedoucí brance stačila pouze jediná. Volemanův rohový kop proletěl nad hlavami hráčů a na zadní tyči nabíhající Poslt poprvé překonal Kvasničku. Poté hosty postihla další rána v podobě zranění Michala, kterého kvůli bolesti zad museli odnést na nosítkách. Vstřelená branka ještě více oživila kosořickou hru směrem dopředu. Brankou však neskončila vyložená šance Macháče, ani následná dorážka Adámka. Krásný fotbalový okamžik viděli diváci ve 27. minutě. Ke standardní situaci se postavil Darmoš a z dobrých 25 metrů vymetl šibenici zárybské branky. Domácí měli dobrý přechod do útočné fáze, ale buď ztroskotali na obraně nebo na nepřesné přihrávce. Světlou výjimkou byla střela Tesaře. Poslední slovo v prvním poločase měly opět Kosořice, hlavičkující Macháč však mířil nad.

Po změně stran hráli hosté ještě více ze zajištěné obrany. Naopak soupeř zařadil vyšší stupeň směrem dopředu. Brankáře Majzlana vylekala až hlavička Schütze ze 62. minuty. Hráče Záryb nepřibrzdilo ani vyloučení Urbana. V největší příležitosti zklamal domácí Viktor Valentin, který po přihrávce Mikšovského uvnitř vápna mířil nepřesně. Kosořice bojovným výkonem dokázaly poločasový výsledek udržet a ve vyrovnané tabulce poskočily o několik míst nahoru.

• Branky: 12. Poslt, 27. Darmoš
  • Rozhodčí: Macháček Milan - Macháček Karel, Šípek
  • ČK: 67. Urban (Záryby)
  • Kosořice: Majzlan - Sedláček, Štecher, Vítek (63. Boháček), Poslt - Adámek, Michal (22. Vavrik), Voleman, Macháč - Grus, Darmoš (86. Kortus)