Datum: 05. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * V jarní části poprvé zůstaly tři body v Kosořicích
Vydáno dne 03. 05. 2009 (1214 přečtení)

Kosořice musely rychle zapomenout na nevydařený zápas v Luštěnicích, kde zůstala řada šancí nevyužita.

Sokol Kosořice - SK Bezno-Sovinky  4:1 (3:1)

To se domácím podařilo odčinit již ve druhé minutě, kdy otevřel brankový účet po Boháčkově přihrávce Darmoš střelou mezi gólmanovy nohy. Uběhly další tři minuty a kosořický kanonýr vybídl ke skórování Macháče, ten však z několika metrů přestřelil prázdnou branku. Kosořice poté na chvíli polevily, soupeř si však žádnou šanci nevypracoval. Naopak, domácí útok opět vedl po levé straně Darmoš, jehož přihrávku do druhé vlny už Mosiurczak poslal do černého. Hosté se v dalších minutách tlačili více dopředu, ale v jejich koncovce scházelo více klidu. Zejména přečíslení nevyřešil Kolařík zrovna ideálně, když poslal míč vedle. Stejný hráč neuspěl ani ve 33. minutě. Načasovanou přihrávku mezi obránce a následnou střelu vytáhl Majzlan reflexivním zákrokem nad branku. Trest v podobě třetí branky viděli diváci o dvě minuty později. Pěkný Mosiurczakův přímý kop vrátil Boháček před branku a Macháč již úspěšně uklidil míč za bezmocného Kameše. Hráči Bezna nakonec dokázali rychle zkorigovat zásluhou Podzimka, který zakončil průnik do otevřené obrany střelou k tyči.

Do druhého dějství vstoupili domácí dost pasivně a hrálo se převážně na jejich polovině. Paradoxně však mohli zvýšit své vedení, když po Grusově průniku mířil osamocený Darmoš vedle. Bezno vyrukovalo s vyloženými šancemi až v 60. minutě. V obou případech si obrana s výborným Majzlanem vždy poradila. Po další Mosiurczakově standardní situaci mohly Kosořice navýšit své vedení, Boháčkovi však překazila radost Kamešova tyč. V dalších minutách se hrálo bez šancí, definitivní podobu výsledku dali hráči Kosořic v 84. minutě. Macháčova střela z rohu vápna překvapila hostujícího gólmana, kterému míč propadl až za brankovou čáru.
  • Branky: 2. Darmoš, 35. a 84. Macháč, 15. Mosiurczak - 38. Podzimek
  • Rozhodčí: Malý - Poddaný, Tichá
  • Kosořice: Majzlan - Bašus, Štecher (68. Černý), Poslt, Adámek - Grus, Boháček, Mosiurczak, Pavlíček (78. Sedláček) - Macháč (85. Vavrik), Darmoš
  • Bezno: Kameš - Bajer, Podzimek, Martin Gruncl, Parýzek - Šámal, Möbius, Linek, Petr Gruncl (76. Spousta) - Kolařík, Kiceluk