Datum: 05. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Branka v úvodu nakonec rozhodla celé utkání
Vydáno dne 17. 05. 2009 (1293 přečtení)

V I.B třídě se jarní část přehoupla do druhé poloviny a většina týmů je stále ohrožena sestupem. Kosořice po remíze s Rejšicemi potřebovaly zužitkovat domácího prostředí proti Vysoké.

Sokol Kosořice - FK Vysoká  1:0 (1:0)

Domácí jakoby se před zápasem podívali na záludné postavení v tabulce a již ve čtvrté minutě šli zásluhou Macháče do vedení, když po Grusově přihrávce dokázal s obráncem za zády usměrnit míč do sítě. Kosořice mohly v úvodu přidat ještě jednu branku, tentokrát však Macháč po Černého přihrávce sám před brankářem neuspěl. Obě mužstva v dalších minutách bojovala převážně s vedrem a nedařilo se ani v rozehrávce. Za zmínku stojí až nenápadná akce Macháče, jehož oblouček protáhl hostujícího Jana Finkouse. Těsně před odchodem do kabin se pro Kosořice otevřely vrátka do obrany Vysoké. Po rohovém kopu hostí se míče zmocnil Mosiurczak a ve správný čas uvolnil Macháče, následnou střelu však gólman vyrazil nohou.

Po změně stran si diváci mnoho fotbalové krásy také neužili. Byli to však hráči Vysoké, kteří se v úvodu dostávali častěji na dostřel Kortusovy branky. Hostující tým zradila hlavně koncovka, centrovaný míč z pravé strany osamocený Brejša nezasáhl a o deset minut později na poslední chvíli ukopl míč soupeři Macháč. Poté se na hřiště podíval kanonýr Darmoš a hned mohlo být pro Vysokou zle, v obou případech si míč do sítě cestu nenašel. Hosté s přibývajícími minutami vrhli všechny síly do útoky, čímž se otevřel prostor pro kosořické brejky. V 80. minutě dobře zatáhl míč do velkého vápna Černý a Pavlíčkovu střelu zastavil gólman se štěstím před brankovou čárou.V infarktovém závěru nevyužil dobrou příležitost střídající Štauber a domácí nakonec už tři body nepustili.
  • Branky: 4. Macháč
  • Rozhodčí: Kudrna - Berovič, Štefan
  • Kosořice: Kortus - Bašus, Štecher, Boháček, Poslt - Adámek, Mosiurczak, Černý, Pavlíček (82. Sedláček) - Grus (60. Darmoš), Macháč (90. Vavrik)
  • Vysoká: Jan Finkous - Kaňka, Tichý, Možný, Sankot - Řízek, Brejša, Nový, Fidrant (70. Pešan) - Skopka (59. Štauber), René Finkous