Datum: 05. 05. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Herně se příliš nedařilo, ale body zůstaly doma
Vydáno dne 31. 05. 2009 (1154 přečtení)

Kosořice v případě vítězství mohly zapomenout na záchranářské práce, naopak hráči Dolního Bousova stále bojují o setrvání v soutěži.

Sokol Kosořice - Dolnobousovský SK  3:1 (1:1)

Ofenzivně ladění hráči Bousova vstoupili do utkání aktivněji a již v šestnácté minutě mohli jít do vedení, zaváhání kosořického obránce však hosté nevyužili. Domácí se už po několikáté dokázali prosadit jako první. Odražený míč po standardní situaci poslal Darmoš opět před branku a Macháč ve skluzu otevřel skóre. Uklidnění v podobě druhé branky mohl zařídit Darmoš. Po výborném Posltově vysunutí obešel gólmana, kterého však před brankovou čárou zastoupili spoluhráči. V dalších minutách hry upadla kosořická aktivita na bod mrazu, soupeř byl však v koncovce takřka neškodný. Naopak domácí po delší odmlce opět zahrozili, když střela Macháče nadělala brankáři velké problémy, obrana nakonec situaci zažehnala odkopem do bezpečí. A když v závěru prvního poločasu nevyužil Novotný mírného náskoku před obránci vypadalo to, že se půjde do kabin za těsného vedení Kosořic. V posledních vteřinách hry však hráči Dolního Bousova dostali výhodu přímého kopu z rohu velkého vápna. Střílený míč proletěl houštinou těl a bez dalšího doteku skončil u vzdálenější tyče - 1:1.

Do druhého dějství vyslal trenér Kosořic hned dva nové hráče, gólman Kortus vystřídal zraněného Majzlana a hned čelil nebezpečí z kopaček Zahrady. Druhým střídajícím byl Grus, který uplatnil svou rychlost o pár minut později. Dlouhý míč zachytil ještě na hrací ploše, následný centr však nedokázal Darmoš v obtížné pozici usměrnit za Vynikalovy záda. Domácí ale stále trápila mezihra, což stálo hráče Kosořic mnoho sil při opětovném získávání míče. Dolnobousovští však Kortuse překonat nedokázali a naopak sami inkasovali. Sérii Mosiurczakových přímých kopů úspěšně zakončil Boháček, když ve vzduchu nenašel konkurenci a hlavou vrátil vedení na stranu Kosořic. To mohl ještě zvýšit Macháč, kterého po rychlém brejku uvolnil Černý, jeho střela ale mířila vedle. V závěru přišel tlak hostí navíc podpořený zraněním dvou hráčů Kosořic. Jelikož už nemohl trenér Hájek střídat, tak se hrálo už jen před domácí brankou. Hráči Dolního Bousova z několika příležitostí nastřelili pouze břevno, poslední slovo však měly Kosořice. Po rychle vhozeném autu šel sám na Jakuba Vynikala střídající Michal, který zakončil své sólo střelou přes padajícího brankáře.
  • Branky: 20. Macháč, 72. Boháček, 90. Michal - 45. Bernat
  • Rozhodčí: Pixa - Urbánek, Machýček