Datum: 19. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Začátek října ve znamení velmi těžkých zápasů
Vydáno dne 01. 10. 2009 (812 přečtení)

Nevídaným výsledkem skončil duel mezi Kosořicemi a Milovicemi.

Hosté již v desáté minutě vedli 0:2, ale Kosořice v rozmezí dvou minut vyrovnaly. Po zbytek zápasu domácí stále dotahovali, nakonec však místo vyrovnání soupeř zvýšil vedení na konečných 4:6. Za Kosořice se prosadily Sabol, Darmoš a nová tvář Grytsiv. V šestém kole také došlo k očekávanému, Bezno zvítězilo a Kosořice nyní uzavírají tabulku skupiny C. Minulý týden druhé Milovice, v sobotu třetí Dolní Bousov a za týden první Sokoleč, to je výčet soupeřů v nejbližším období. Dolnobousovský SK o uplynulém víkendu poznal poprvé hořkost porážky, když v okresním derby našel přemožitele v podobě mužstva Bělé pod Bezdězem. Hráči Bousova jsou druzí, co se vstřelených branek týče a to samé umístění patří také obranné řadě. V sobotu od 16:00 na Kosořice čeká tvrdý oříšek, jak překonat soupeřovu obranu a zároveň ubránit ofenzivní sílu třetího mužstva tabulky.
Loňská sezóna byla z pohledu vzájemných výsledků vyrovnaná, oba mužstva si na svém hřišti pohlídala tři body. Na podzim skončil zápas poločasovým výsledkem 3:2 a jarní měření sil 3:1. Obě mužstva skončily na předních místech tabulky, momentální situace je trochu jiná a střetnou se týmy z opačných pólů tabulky.