Datum: 27. 04. 2024   Přidat k oblíbeným stránkám | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy | Administrace | Ankety

téma * Grytsiv a Madyar nyní stojí na druhé straně barikády
Vydáno dne 15. 10. 2009 (768 přečtení)

Podzimní část sezóny se nám už přehoupla do své závěrečné poloviny.

Kosořice konečně opustily poslední příčku díky vítězství na lídrem tabulky. Zápas začal pro domácí výborně a po pár minutách hry vedli zásluhou Adámka 1:0. Soupeř byl podle předpokladů aktivnější, ale Kosořice se druhou brankou přiblížily třem bodům. Ve zbylém čase už domácí bojovným výkonem změnu nepřipustili a navíc poprvé v sezóně nedovolili soupeři skórovat. Při pohledu na tabulku nás tuto neděli od 15:30 čeká další tým z "medailových" pozic. Po Milovicích, Dolním Bousovu a Sokolči, zajíždí hráči Kosořic na půdu třetího Nymburka "B", odkud k nám na hostování zamířili Igor Grytsiv a Yaroslav Madyar. Hráči Polabanu až na porážku ve Dlouhé Lhotě zatím pravidelně bodují, což je vyhouplo do popředí. Poslední skalp si rezerva Nymburka připsala v Bělé pod Bezdězem, kde nakonec strhla v 88. minutě vedení na svou stranu a zvítězila.